2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ovulasyon testıne bakarmsnz

Eklentiler

• D7E7A8A6-2CC3-40C7-9A0B-9FF48EF779E9.jpeg
    D7E7A8A6-2CC3-40C7-9A0B-9FF48EF779E9.jpeg
    111,3 KB · Görüntüleme: 47
Benim yumurtlama akıntım geçen cumartesi bitti. Gerçi ağrısı sonradan oldu. Ovulasyon testi de yapmadım tam günü belli değil yumurtlamanın.
Şimdi ben bu pazartesi test yapsam çok mu erken olur? Testim var. Dayanamıyoooomm😂

Ay kızlar benim bu sıcaklarda hiç yemek yapasım gelmiyo sizde de öyle mi. Ocağın başında eriyip gidiyorum resmen. Aklıma yemek de gelmiyo. Zaten iştahım da olmuyo yine sıcaktan. Bekarken ne güzeldi yapmasan da oluyodu. Bu koca kişisini doyurmak niye bizim boynumuzun borcu yahu🙄
Bende aynı şeyden söyleniyordum az önce 😂😂 kocam çorba istediğini söyledi şu sıcakta ne çorbası öfff diyordum

ben sabahtan başlıyorum bu akşam ne yapsam diye tavuk pilav yaparım buyuk ihtimal bu ara şu airfyer kullanan varmı aranızda onu mu alsam diye düşünüyorum pratik oluyormuş yemeklerde
Noo☺️ Ben kullanıyorum ama kesinlikle o kadar para verilecek bir şey değil. Zaten bana da hediye geldi yoksa böyle bir şeye asla para vermem 😂😂

bizimki her hafta sonu kızartma istiyor bende bu sıcakta kızartma ile ugraşamıyorum o yuzden pratik alayım dedim arada tavuk köfte de kızartırım içinde diye ama bilemedim iyice artmış fiyatlar
Kızartmayı hiç güzel yapmıyor valla 😂 tadı bir tuhaf oluyor. Ama dondurulmuş patatesi çok güzel kızartıyor aynı burger kingteki gibi oluyor. Tavuğu da güzel pişiriyor ama fırınla aynı sürede pişiriyor yada ben daha kızarmış sevdiğim için ekstra uzatıyorum süreyi. Biberi güzel közlüyor. Ama közmatikte aynı işi yapıyor. Buzluktan börek fln ısıtacaksan da güzel ısıtıyor. Yani fırının varsa Airfry’a gerek olduğunu düşünmüyorum. Benimki büyük olduğu halde tavuk fln yaparken iyice sıkıştırıyorum anca yetiyor

İnşallah kuzum hiç ümidim yok ama 😂 böyle şeylere sağlam reklam ve influencer desteği gerek malesef ki. Yoksa çok güzel de fotoğraf çekiyorum bak heveslendim gösteriyim😍😂
Oha çok güzelmiş 😍 maşaAllah sana ne kadar yetenekliymişin 🧿☺️ Nazarlık fln yapıyor musun onlarda çok talep görüyor diye biliyorum. Ben mesela nazarlık tarzı şeylere inanmam ama aksesuar olarak güzel duruyor bebek beşiklerinde

Ooof 4 gün oluyo o zaman bugün daha 6… bi şey daha sorcam cumartesi çok yakın arkadaşlarımızın düğünü var alkollü olucak azıcık alsam bu kadar erken bi şey olur mu
Bence hiç riske atma canım, özellikle yumurtlamadan sonra ben daha dikkatli oluyorum bu konularda, hiç bilmeden içip sonra hamile olduğunu öğrenen var bişey olmuyor ama Allah korusun bişey olursa vicdan yaparsın sonra

X