2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim dün yaptığım testte negatifti canım bugün ilk idrarla denedim bu şekilde oldu gelen giden yok sadece aşırı su gibi akıntım var bide göğüslerim patlıcak resmen ağrısından duramıyorum
Tamamen aynı belirtiler hatta ara ara yumurtlama akıntısı gibi geliyor uzayan asla anlam veremiyorum. Göğüslerimde aşırı şiş ama sert değil ayy hadi kan ver hemen verebiliyorsan çok heyecanlı

askım sen zıhnen kendını acıya hazırlıyorsun yapma bunu.
cok agrı olsa da olmasa da doktorlar bu ısı bılıyor. lutfen kendı kendıne kaygı yapma. ben senı anlıyorum
daha once yasadım durumları. cok cok zor o an kımseyle konusamadım . bır nktada sen bak ne guzel bılgı almak ıstıotrsun ama sunu unutuyrosun. her kadının bedenı kendıne has .
bende olanı soyliyim sana. kanamam hiç yok sonrasında rahım acılması ıcın ılac vverdıler doktorlar gelipp ontrol edıyordy sımdıye kadar kanama olması lazım ıdye. dedıgım gıbı sen kendını rahatlatmaya calıs
gelecekte yasayacagımız guzel gunlere dıyelm bıtanem
dualarım senınle ınsallah cabucak toparlanırsın

Tamamen aynı belirtiler hatta ara ara yumurtlama akıntısı gibi geliyor uzayan asla anlam veremiyorum. Göğüslerimde aşırı şiş ama sert değil ayy hadi kan ver hemen verebiliyorsan çok heyecanlı
Veremiyorum aşko ilk bebek değil benim evde çocuklar da var çıkamıyorum o yüzden anca eşim gelince çıkabilirim bakalım inşallah vardır ya bu kadar gecikme şaşırttı beni

çok doğru diyorsun herkesin bedeni yaşadıkları tepki vermesi farklı
canm dualarımız seninle elinden geldiğince acıya odaklanmamaya çalış

Gayet normal herkeste aynı belirtiler olmuyor ben dün gece dayanamayıp kan verdi 0.5 çıktı ama geç döllenme olabilir dediler bekleyecegiz senin degerde iyi çıkmış biraz daha bekleyip kan tekrarı yap bakalım benim bugün adet geçikmesinin 5inci günü bizim iliş 24ünde oldu bnm tahminim ondan sonra kaldım bakalım hakkımızda hayırlısı

Merhaba kızlar ben dün dayanamadım kan testi verdim ama negatif çıktı ama doktor geç döllenme olabilir dedi bekleyelim biraz daha dedi hayırlısıyla

Eklentiler

• IMG_5290.jpeg
    82,7 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba kızlar ben dün dayanamadım kan testi verdim ama negatif çıktı ama doktor geç döllenme olabilir dedi bekleyelim biraz daha dedi hayırlısıyla
Canım o zaman testler bozuk bu değere göre dün silik çıkardı senin testler.dün bende aynısını gördüm verdim kan bekliyorum yarına çıkacak bakalım beklemiyorum ben bu ay ama olmazsam da söktürücü alacağım.

Dil altı ve fitil verildi öğleni bekliyorum sadece dua ediyorum bir an önce evime gidip normal hayatıma dönüyüm bu acıyı unutmuş oluyom kalbim acıyor dualarınızı eksik etmesin canım arkadaşlarım hepimizden Allah razı olsun

Teşekkür ederim bebeğim çok rahatlatı beni yazdığın çok şükür iyiyim çok ağrım yok fitil verildi . Bitsin gitsin çocuk sevindirecem Allah kimseye Yaşatmasın yaşayanlarda yerin dolduracak unutturcak evlatlar nasip etsin . Gönlümüze ferahlık verip bu günleri hatırlamayalım bile

İnşallah bunun ardından hemen güzel bir haber alacaksın ve o zamanki daha güzel ilerleyecek bebişini kucağına alacaksın bugünleri de unutacaksın Allah'ın izniyle inşaAllah canımm

Bugun kadın doğumda muayene oldum kızlar. Gayet temiz hersey guzel hatta bir yumurtan var bugun deneyin dedi :)

Ama benim kafamda deki sorular var.
1.si folik asite henüz baslamadım 3ay onceden baslamak gerekiyor denemeden once en sağlıklısı bu sekildeymiş.
2.si tamamlayıcı sağlık sigortam gebeliği ve doğumu karsılamıyor ekletirsem 12 ay beklemem gerekiyor ya da farklı bir sigortaya geçmem lazım o da 1 ay sonra gebelik olursa karsılıyor.

Ne dersiniz bu gece denesem yuksek ihtimal tutucak yumurtam olduğu için ama hastane masraflarını sırtlanmak zorunda kalacağız. Sigortayı değiştirip 1 ay beklesem mi ne dersiniz

Canım ne guzel bence hıc kacırma degerlendır,hamıs kalmak hıc kolay olmuyor kımılerımız ıcınbebıs tutarsa bereketıyle gelırfolık asıtı bugun bıle ıcmeye baslasan yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…