2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba arkadaşlar bu akşamki yaptıgım teste böyle çıktı ağlasammı ne yapsam bilemedim halime bu neden böyle oldu bozukmu acaba
Benimki de buna benzer çıktı 2. Çizgi çok silik ve kontrol çizgisi dağınıktı seninki gibi bozuk dedim bende heralde yarın bakalım bidaha tekrarlarım olmadı

Ben denemeyi düşünüyorum 🙈 yumurtam dün çatladıysa iki gün sonra yapsam olur herhalde. Ama senin şimdi yapman lazım herhalde
Ay bilemiyorum canım. Topik var bununla ilgili eski. Doğru çıkan da olmuş çıkmayan da. Durduk yere üzülmeyeyim veya heveslenmeyeyim diye düşündüm. Zaten iki üç güne başlarım test yapmaya. Sen yapacaksan bir kaç gün sonra yap istersen canım. Değişik yani denenebilir tabi ki. Ben üzülürüm diye çekiniyorum

2 gün gecikmem var yarın sabah arti med strip gebelik testi yapıcam o test nasıl kızlar ilk defa aldım yalancı pozitif durumu oluyor mu

Merhaba arkadaşlar . Grubu açtığınız ilk günden bu yana tüm mesajlarınızı okudum. Öncelikle şuan hamile olan herkesi tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin , bu yolda benim gibi hala bekleyenlere de inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler almasını diliyorum.
Kısaca hikayemi anlatıp beni aranıza almanızı çok isterim. Ben 2,5 yıl boyunca bebek istedim 2 negatif aşılamam var bu süreçte kimyasal bile geçirmedim sonra tam tüp bebek tedavisine başlayacakken ilaçlarımı almış regl olmayı beklediğim sırada hamile olduğumu öğrendim tabi dünyalar benim oldu. Şaka değil bebeğim doğsaydı ismi Dünya olacaktı. Maalesef 18. Haftada kontrole gittiğimde oğlumun suyunun olmadığını ve gebeliğin sonlandırılması gerektiğini öğrendim . 4 doktor gezdim hepsi aynı kararı verdi gelişimi devam ediyor kalbi atıyordu ama yaşama ciğerlerinin gelişme ihtimali yoktu ve beklersem enfeksiyon olup rahmimi bile kaybedebileceğimi söyledi doktorlar.22 Haziran günü 4 gün boyunca suni sancı aldığım hastahanede normal doğumla bebeğime veda ettim. Elimde küçücük bir mezar kaldı. İçim yanıyor hala acısı geçmiyor. 26 temmuzda tekrar regl oldum hala devam ediyor. Ne kadar sürecek bilmiyorum normalde 4 gün falan olurum amh düşüklüğü var bende. Şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum içimin acısı belki bir nebze de olsa diner diye. Çok uzun yazdık biliyorum sabredip okuduysanız çok teşekkür ederim. Kısacası beni de aranıza alır mısınız SAT 26 Temmuz BAT bilmiyorum
Hoşgeldin canım 🌺 kaybın için çok üzgünüm. Rabbim acını dindirsin en kısa zamanda çok güzel haberler al inşallah 🌺

Ay bilemiyorum canım. Topik var bununla ilgili eski. Doğru çıkan da olmuş çıkmayan da. Durduk yere üzülmeyeyim veya heveslenmeyeyim diye düşündüm. Zaten iki üç güne başlarım test yapmaya. Sen yapacaksan bir kaç gün sonra yap istersen canım. Değişik yani denenebilir tabi ki. Ben üzülürüm diye çekiniyorum
Anladım canım. Ben merak ettim ama bakayım cesaret edersem denerim. İnşallah testin de pozitif görürsün sağlıklı bir hamilelik yaşarsın bebeğini kucağını alırsın 🙏

Merhaba arkadaşlar bu akşamki yaptıgım teste böyle çıktı ağlasammı ne yapsam bilemedim halime bu neden böyle oldu bozukmu acaba
Benimki de buna benzer çıktı 2. Çizgi çok silik ve kontrol çizgisi dağınıktı seninki gibi bozuk dedim bende heralde yarın bakalım bidaha tekrarla
Ya neden böyle oldu anlamış degilim ben bakım herhalde dayanamayıp gidecem hastaneye ama daha 10 gün olmadı
Bende anlamadım ki

X