2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah canım benimm, bende hiç gölge falan çıkartmadı hatta görmek için şaşı oldum ama yok yani hiç çizgi yoktu, bence sen yarın tekrar dene koyulaşacak mi bakalım 🙏😍 benim battan 2 gün sonra pembe olarak gayet net göstermişti hem uygun hem güzel bı test
Evet uygundu bir alıp deneyeyim dedim 😍 inşallah vardır sabah tekrar bakacağım çok teşekkür ederim canım benim🥹🥹😍😍

4 gün var yarın 3 kalmış olacak. Sabah yaptım bir şey çıkmadı hatta saatler sonra da çıkmadı. Akşam üstü bir daha yaptım gölge görür gibi oldum aman uğraşamıcam dedim bıraktım çok sonra baktım durunca belirginleşmişti. Su damlattım kuruma çizgisi mi diye su damlatınca gidiyor o zaman. Ama gitmedi. O yüzden umutlandım :KK43: sabah tekrarlayacağım inşallah vardır
Regle 4-5 gün kala bundan bi tık koyu silik çizgi ile öğrenmiştim 2.yi.2 gün kala kan testi ile dogrulamistim.Sabah ilk idrarla tekrar edin varsa biraz daha pembelesecektir.Guzel haberinizi bekliyorum 🤲

Canım ilk 5 dkka sonrası maalesef hepsi gölge çıkarır.Eğer 5 dkkda çıkdıysa var çünkü bariz görünüyor ❣️
Canım bu konuda çok deneyimliyim biliyorum. İlk dakikalarda gölge oldu ama artık bu gölgelerden bıktığım için testi kaldırıp attım kenara. Sonradan daha da belirginleştiği için umutlandım. Çünkü ben aynı testten sabah da yaptım hiç çıkmamıştı saatler sonra bile çizgi. Akşam üstü yaptığımda çıktı. Bakalım hayırlsı yarını bekleyeceğim artık ya🤲🏻♥️

Bide kızlar parmak testi yle gebelik bişeyler okudum 1 haftadır uyguluyorum.Gwçen ay yumurtlamadan 3 4 gün sonra denedim uçsuz bucaksız hiçbirşeye çarpmadan gitti ve cidden hamileydim:)tavsiye ederim.adete yakın yaparsanız yanlış sonuç alabilirsiniz.yumurtlama üzerinden hemen yaparsanız belli eder
ben bugün okuyup denedim. Parmağım yumuşak bişeye çarpıyor yani adet mi olucam ? 2 gün sonra regl günüm ?

Canım bu konuda çok deneyimliyim biliyorum. İlk dakikalarda gölge oldu ama artık bu gölgelerden bıktığım için testi kaldırıp attım kenara. Sonradan daha da belirginleştiği için umutlandım. Çünkü ben aynı testten sabah da yaptım hiç çıkmamıştı saatler sonra bile çizgi. Akşam üstü yaptığımda çıktı. Bakalım hayırlsı yarını bekleyeceğim artık ya🤲🏻♥️
İnşallah gönlünce olur canım 🤲

fnd_50 fnd_50 canım sabahki tastini de gördüm ama nedense yorum yapmak gelmedi içimden ÇÜnkü akşama senden böyle bir haber geleceğini hissettim, düşündüm. Yani kızlar bu tastte çizgi oluşmuş falan gibi... Yani ben senin hamile olduğunu düşünüyorum içime öyle doğuyor... Ve akşam sayfayı okuyunca ben şok ve çok ama çoooookkkk mutlu oldum 😍😍😍inşallah sabahta daha koyu göreceğiz... 🤲🤲🤲Ben adete 5 kala ve 2 gün sonraki testleri aradım eski sayfadan senin için, buldum bak... Üstteki one step alttaki roll. Ve ilk test zamanla oturdu yani hemen çıkmamıştı...

Eklentiler

• Screenshot_20230730-214958_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230730-214958_Samsung Internet.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar konuyla alakasız ama biz depremden dolayı evimizden cıkmak zorunda kaldık kayınvalidemle kalıyoruz geçici süre.böyle olunca tedavi sürecini öğreniyolar. Hsg çekilirken bile gelmek istedi gelme basit işlem gerilmeyim dedim ama tribe girdi bu sefer 🙄 ben gurbetteyim acaba yalnız hissetmeyim diye iyiliğinden mi yapıyo diyorum ama herşeyn
İçinde olmak istiyo o kadarr daraldım ki

Kızlar konuyla alakasız ama biz depremden dolayı evimizden cıkmak zorunda kaldık kayınvalidemle kalıyoruz geçici süre.böyle olunca tedavi sürecini öğreniyolar. Hsg çekilirken bile gelmek istedi gelme basit işlem gerilmeyim dedim ama tribe girdi bu sefer 🙄 ben gurbetteyim acaba yalnız hissetmeyim diye iyiliğinden mi yapıyo diyorum ama herşeyn

Ben herzaman kndı annem bunu yapsa ne dusunurum derım sonra tepkı verırım.kötü bı nıyetı yoksa sıze destek olmak ıstemesınde bı abeslık yok bence.ben tam tersı yanımda bır destek isterm acıkcası
Bende empati yapmaya calısıyorumm ama böyle şeyler de eşler arasında kalsın istiyorum ama şuan imkan yok aynı evin içinde😔 ben kendi annemde her detayı bilsin istemiyorum yanlış mı düşünüyorum

Bende empati yapmaya calısıyorumm ama böyle şeyler de eşler arasında kalsın istiyorum ama şuan imkan yok aynı evin içinde😔 ben kendi annemde her detayı bilsin istemiyorum yanlış mı düşünüyorum
Çok takma canım bunları bence.ıyı ınsanlarlarsa gormezden gel .onemlı olan tedavının olumlu olması.yanı ben soylerım herseyımı aıleme de esımın aılesınede,onlar bıze destek olmıcakta kım olcak.olayın guzel yanından bak bu dunyada yalnız degılız basımıza kötü bısey gelse bızı tesellı edecek ınsanlar var.yakında kendı evınıze cıkınca duzelır hersey.takma bunları bence

Aslında arkadşaın verdiği doğru bilgiydi. Hangi doktora ya da eczacıya sorarsanız sabah ilk idrar derler.
Evet öyle diyorlar ama akşam yapılan testler daha koyu çıkıyor diyebiliyorum
Canım sarı akıntı da gebelik belirtisi diye biliyorum ben. Umarım enfeksiyon değil bebiştir
İnşAllah bebektir inşallah üzülmem sonunda

X