2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende yapardım kesınlıkle,hatalı mı gercekmı anlamak ısterdım cunku belırsızlıkten nefret ederım.yıne oyle cıkarsa ooh mutlu mutlu uyurdum cıkmazsada mutsuz mutsuz uyurdum,ama en azından soru ısaretsız.ama çok su içmiş artık olmaz hemen yatda uyu barı sabah olsun 😂 fnd_50 fnd_50
aynı şekilde düşünüyorum net sonuç olsun :KK70:

Aynen hatta akşamki testi yapmama bile şaşırdım:) yarın sabah yaparım artık inşallah vardır ya. Arkadaşlarım benim irademe hayrandır mesela her konuda. Bir günde abur cuburu bırakıyorum dedim 5 senedir falan tüketmem. Kola içmem dedim 13 yıl falan oldu içmem spora başlıyorum bırakmam dedim 3 yıldır düzenli yaparım. Yani iradem vardır 🙈
maşaAllah bu özelliğin çok güzel :)

Kızlar bir şey dicem size. Akşam üzeri bir test daha yaptım 😁 hafif çizgi görür gibi oldum ama “yeter da gölge mölge uğraşamam” dedim testi bıraktım çıktım. Az önce bir daha baktım durunca o gölge koyulaşmış üzerine su damlattım normalde kuruma çizgisi olunca su damlatınca geçiyordu gitmedi. Pembe pembe görünüyor hadi gel de umutlanma. Ama yine de umutlanmayacagım bekleyeceğim sakince. Fotoda çok net çıkmıyor ama yükledim yine de. A Afratafrac imagination forever imagination forever @Papatyamaviss melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can @Safransari tweeetyyy tweeetyyy
Vallahi var billahi var ❤️ hangi test bu? Okuyamadım yukarıları 😍❤️😍

Eklentiler

• IMG_0746.jpeg
    IMG_0746.jpeg
    79,4 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_0760.jpeg
    IMG_0760.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 42
X