2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bir şey dicem size. Akşam üzeri bir test daha yaptım 😁 hafif çizgi görür gibi oldum ama “yeter da gölge mölge uğraşamam” dedim testi bıraktım çıktım. Az önce bir daha baktım durunca o gölge koyulaşmış üzerine su damlattım normalde kuruma çizgisi olunca su damlatınca geçiyordu gitmedi. Pembe pembe görünüyor hadi gel de umutlanma. Ama yine de umutlanmayacagım bekleyeceğim sakince. Fotoda çok net çıkmıyor ama yükledim yine de. A Afratafrac imagination forever imagination forever @Papatyamaviss @melisaa93 @melegim can @Safransari tweeetyyy tweeetyyy
Yaa ben gördüm inşallah bebiş vardiiir 😍🙏

Y
Kızlar hamileyken koyulasmayi takip etmek istemiştim eczanede oncomed vardı o zaman onu aldım. Hamileyken zaten net gösteriyor onda herhangi bir problem yok. Geçtiğimiz ay da netten aldım tekrar oncomed. Negatif de gayet negatifti beni yanıltmadı. Aklınızda olsun fiyatı da uygun oluyordu çok pahalı bişey değildi
Yaaa oncomed üzerine araştırma yaparken yorumlarına denk geldim😍 ben sabah ilk idrarla yaptım hiç çıkmadı akşama doğru bir daha yaptım gölge çıktı gibi oldu aman uğraşamıcam dedim bıraktım testi çıktım lavabodan. Sonra bir süre sonra bir daha baktım orda çizgi durunca belirginleşmiş. Hani su damlatınca kurumuş çizgi ise gidiyor ya normalde su damlattım 2-3 damla. Çizgi gitmedi. Bak fotolara koyuyorum. Ama umutlanmak da istemiyorum, elimde daha net

Eklentiler

• IMG_7477.jpeg
    IMG_7477.jpeg
    126 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_7474.jpeg
    IMG_7474.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_7473.jpeg
    IMG_7473.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 66
Y

Yaaa oncomed üzerine araştırma yaparken yorumlarına denk geldim😍 ben sabah ilk idrarla yaptım hiç çıkmadı akşama doğru bir daha yaptım gölge çıktı gibi oldu aman uğraşamıcam dedim bıraktım testi çıktım lavabodan. Sonra bir süre sonra bir daha baktım orda çizgi durunca belirginleşmiş. Hani su damlatınca kurumuş çizgi ise gidiyor ya normalde su damlattım 2-3 damla. Çizgi gitmedi. Bak fotolara koyuyorum. Ama umutlanmak da istemiyorum, elimde daha net
Canım ben oncomedi bu ay da kullandım hatta kızdım bı test gölge dahi cikartmaz mi bozuk mu bu diye 😂 hiç gölge çıkartmıyor aay inşallah hatalı bir test değildir ben de hep negatif çıkarttı ama sende şu an çizgi olusmuus 😍

Kızlar reglime 8 gün var daha.Adetin ilk günü yaşadığım kadar şiddetli bel ağrısı çekiyorum.İlaç içemiyorum.Endiselendim baya.Çok erken çünkü.Sizlerde var mı böyle bir şey.

Canım ben oncomedi bu ay da kullandım hatta kızdım bı test gölge dahi cikartmaz mi bozuk mu bu diye 😂 hiç gölge çıkartmıyor aay inşallah hatalı bir test değildir ben de hep negatif çıkarttı ama sende şu an çizgi olusmuus 😍
Yaaaa inşallah inşallah inşallah kuzum ya bu da bana bunu yapmasın çünkü ben birçok testin böyle azizliğine uğradım. Miratech, prodoctor, comfort days, artımed, predictor hep yalancı pozitif çıkarttı bana inşallah bu böyle olmaz🤲🏻

Y

Canım ilk 5 dkka sonrası maalesef hepsi gölge çıkarır.Eğer 5 dkkda çıkdıysa var çünkü bariz görünüyor ❣️

Son düzenleme:
Y

Silik çizgi var gibi.Bat ne zaman?Hadi hayırlısı 🤲

Yaaaa inşallah inşallah inşallah kuzum ya bu da bana bunu yapmasın çünkü ben birçok testin böyle azizliğine uğradım. Miratech, prodoctor, comfort days, artımed, predictor hep yalancı pozitif çıkarttı bana inşallah bu böyle olmaz🤲🏻
İnşallah canım benimm, bende hiç gölge falan çıkartmadı hatta görmek için şaşı oldum ama yok yani hiç çizgi yoktu, bence sen yarın tekrar dene koyulaşacak mi bakalım 🙏😍 benim battan 2 gün sonra pembe olarak gayet net göstermişti hem uygun hem güzel bı test

Silik çizgi var gibi.Bat ne zaman?Hadi hayırlısı 🤲
4 gün var yarın 3 kalmış olacak. Sabah yaptım bir şey çıkmadı hatta saatler sonra da çıkmadı. Akşam üstü bir daha yaptım gölge görür gibi oldum aman uğraşamıcam dedim bıraktım çok sonra baktım durunca belirginleşmişti. Su damlattım kuruma çizgisi mi diye su damlatınca gidiyor o zaman. Ama gitmedi. O yüzden umutlandım :KK43: sabah tekrarlayacağım inşallah vardır🤲🏻

X