2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum kist varken agrı hissetmedim çok ama şuna benimde adetten galiba sag tarafım çok agrıyor yanma gibi. Benimde 3 gün önce çok segirmelerim oldu adet oldu canım kist olup olmadıgını çarşamba doktora gidecegim ögrenecem kuzum. Eger doktor kontrolü dışında kullanıyorsan mutlaka kist olur ben bir ay kullandım doktor dışında kist oldu. Doktor takibinde çatlamadan sonra duphaston veriyor yada cyclo progna veriyor kist olmaması için canım
Doktor kontrolünde kullandım canım ama sonrasında kullanmam için herhangi bir ilaç vermedi kist oldu galiba 😔

Kankiler benim sağ yumurtalık kısmında yada biraz daha altı da olabilir yerini tam tespit edemedim seğirmeler oluyor daha önce yaşayan oldu mu? Acaba yumurtalar tam çatlamadı da kist mi oluştu? @melegim can sen klomen kullanıp kist olduğunda böyle hislerin olmuş muydu? 15 dkdır birkaç saniye seğirme oluyor duruyor bir süre sonra tekrar başlıyor
Ben her ay yaşıyorum o seyirmeleri ya. Her ay kistim oluyo bir şekilde. Belki ondandır belki de yumurtlaman olmjuştur ve yumurtaqlık kendini toparlamaya çalışıyodur. Bilemedim yavrum

Kankiler benim sağ yumurtalık kısmında yada biraz daha altı da olabilir yerini tam tespit edemedim seğirmeler oluyor daha önce yaşayan oldu mu? Acaba yumurtalar tam çatlamadı da kist mi oluştu? @melegim can sen klomen kullanıp kist olduğunda böyle hislerin olmuş muydu? 15 dkdır birkaç saniye seğirme oluyor duruyor bir süre sonra tekrar başlıyor
Canım benim de klomen kaynaklı kistim oldu ama hiç ağrım ya da seyrimem olmadı, ultrasonda görmüştüm sadece. Kist değildir kuzum inşallah. İyi şeylere yoralım, meselaaaaa bebişe 😍

Kızlar herşeyi size sorasım geliyor 😂bu peak değil dimi
IMG_20230730_175225_edit_1569071679791825.jpg

Kızlar bugün böyle çıktı. Çatlamaya geçtim galiba ben ama dün test yapamadım dün de silikleşmeye başlamış olabilir. Eğer dün silikse çatlama dün mü olmuş demek? Ne kadar sürede çatlıyor yani? Şu anda kasık ağrılarım var bu arada

Eklentiler

• IMG_3473.jpeg
    IMG_3473.jpeg
    104,7 KB · Görüntüleme: 39
Biliyorum aşkım biliyorum gönüllerimiz bir olsun yeter♥️ Cuma doktora gideceğim haberdar ederim🥰
Kuzum inşallah güzel olacak ❤️ bak ben regl bekliyordum klomen yumurta takibi yaptıracaktım. Nolcak belli değil durumum ama böyle hamile kaldım ve 2-3 ilişkiyle. Birbiriyle alakası olmayan zamanlardan

Kızlar bugün böyle çıktı. Çatlamaya geçtim galiba ben ama dün test yapamadım dün de silikleşmeye başlamış olabilir. Eğer dün silikse çatlama dün mü olmuş demek? Ne kadar sürede çatlıyor yani? Şu anda kasık ağrılarım var bu arada
Bugün de değerlendir canım dün çatlamış olabilir tabi ama bugün de olabilir ☺️ Sen bir hafta daha devam et bence

A Afratafrac canım bemim bat yarın takvime göre. Ovülasyon takip etmedim 12 sinde çok ağrım olmuştu ama o zaman değilmiş yumurtlama çünkü tam 14 gün sonra adet oluyorum yumurtlamadan. Gerçi yumurtlama oldumu ondanda emin değilim ne gögüs ağrım var ne adet belirtim. Sadece 12 sinden beri sol kasığımda ara ara ağrı oluyor. Ayın 23 ünde ilişkiden sonra beyaz akıntının içinde pembe iplik gibi kan geldi başkada birşey yok. Dün test yaptım negatif muhtemelen adet gecikecek

Bugün de değerlendir canım dün çatlamış olabilir tabi ama bugün de olabilir ☺️ Sen bir hafta daha devam et bence
Silikleştiği an mı çatlıyor kuzum? Şu an ağrım var mesela şu an mı çatlıyor demek bu? Ben bu çatlama işini anlayamıyorum kafam karışıyor

X