2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın Akşam erken gebelik testi yaptım artı med marka imiş aldığım. Genelde yalanlı çift çizgi oluyor diye okumuştum burada. Belli belirsiz bir çift çizgi vardı. Hatta ikinci çizgi belirsiz baya ben zorla görmüş bile olabilirim. Olsaydı erken gebelik testinde daha koyu olurdu. Bat 1 temmuz sonuçta. Moralim bozuldu. Normal gebelik testi bar olmadı yapayım regl olmadıkca diyorum ama umutlanmaya gerek yok tarlusal içeyim diyorum bir yandan da . Bilemedim. Mutsuzum geceden beri.

Günaydın Akşam erken gebelik testi yaptım artı med marka imiş aldığım. Genelde yalanlı çift çizgi oluyor diye okumuştum burada. Belli belirsiz bir çift çizgi vardı. Hatta ikinci çizgi belirsiz baya ben zorla görmüş bile olabilirim. Olsaydı erken gebelik testinde daha koyu olurdu. Bat 1 temmuz sonuçta. Moralim bozuldu. Normal gebelik testi bar olmadı yapayım regl olmadıkca diyorum ama umutlanmaya gerek yok tarlusal içeyim diyorum bir yandan da . Bilemedim. Mutsuzum geceden beri.
Aslında regl olsan rahatlarsın bu mutsuzluğunda geçer yeni ay heyecanına başlarsın ☺️ Şu anda regl olmayıp testinin negatif çıkması yoruyor seni bence. Bu ay olmadıysa vardır bir hayr önümüzdeki ay tekrar deneyeceğiz ☺️

Günaydın cnm🌼
Bn gün saymıyorum bu ay bılıyosun
Bata 3 gün kaldı
Ne zmn yumurtladım hiç bılmıyorum
Sadece 2 kez ilişki oldu
Testimde yok, almıcam
Umudum yok, sürpriz bi şekılde olsun istıyorum, böylesi cok daha ıyıymış 🙃

Sizler nasılsınız, bayramdı seyrandı derken forumu takip edemıyorum, hamiş arkadaşlar var mı?
Bebişim iyiyiz hepimiz, hamiş olmaya başladı bazıları onun sevincini yaşıyoruz. 1. sayfadan isimlerini görebilirsin.

Valla en güzeli aslında test yapmamak, takmamak. Elimdeki testler bitince hala hamile olmazsam bend e öyle salacağım. Zaten ovulasyon zamanımı da aşağı yukarı biliyorum. Nasibimizde varsa gelir bize 😊🙏💕

O halde bilgilendir yine de bizi regl olsan da.

Aslında regl olsan rahatlarsın bu mutsuzluğunda geçer yeni ay heyecanına başlarsın ☺️ Şu anda regl olmayıp testinin negatif çıkması yoruyor seni bence. Bu ay olmadıysa vardır bir hayr önümüzdeki ay tekrar deneyeceğiz ☺️
Dimi. Umutsuzluğu bırakıp yeni heyecana geçmek lazım.=)
ovülasyon testi alsam mı karar veremiyorum. iyice stres yüklenir miyim diye?

Günaydın herkese 🥰 Güne negatif testimle başladım artık gün içinde regl olurum ama nedense umrumda değil normalde şu an ağlıyo olmalıydım. Yeni ay için umutluyum 😍
Demek ki daha zamanı gelmemiş. Gecikiyorsa güzelleşiyordur buna inanırım ben. Güzel haberler alacağız az kaldı inşallah 😍🙏🏻

Dimi. Umutsuzluğu bırakıp yeni heyecana geçmek lazım.=)
ovülasyon testi alsam mı karar veremiyorum. iyice stres yüklenir miyim diye?
Ovulasyonla stres olmaya gerek yok aslında. Akıntı da gelse o düşünceleri her türlü yaşıyoruz. Bence kendimizi rahatlatacak bir şeyler bulmalıyız. Eğer tam ovulasyon için gün aralığını bilmiyorsan bence kullan canım. bilirsin hiç olkmazsa hangi aralıkta.

Ovulasyon testi ben de değilde eşimde çok stres yaratıyor. O zorunluluk hissi geriyor insanı
Kız eşlerinize göstermeyin testi. Pik görünce azıcık dantelli, dekolteli bişiler giyip evde öyle gezin ve iş yapın, eşinize sırnaşmayın bile, bırakın o gelsin sizin yanınıza. 😂

Günaydın herkese 🥰 Güne negatif testimle başladım artık gün içinde regl olurum ama nedense umrumda değil normalde şu an ağlıyo olmalıydım. Yeni ay için umutluyum 😍
Hayırlısı olsun kuzum aynen böyle devam balım modunu düşürme allah sabredenlerle beraber olacagına inanıyoruz kuzum çok az kaldı 💜

Ovulasyonla stres olmaya gerek yok aslında. Akıntı da gelse o düşünceleri her türlü yaşıyoruz. Bence kendimizi rahatlatacak bir şeyler bulmalıyız. Eğer tam ovulasyon için gün aralığını bilmiyorsan bence kullan canım. bilirsin hiç olkmazsa hangi aralıkta.

Ovulasyon testi ben de değilde eşimde çok stres yaratıyor. O zorunluluk hissi geriyor insanı

Ovülasyon testi strese sokuyor insanı düzenli ilişki olduktan sonra teste gerek yok bence ☺️

aynen canlar bu ay ovu testim bitmişti almadım nigunun taktıgını uyguluyacam 3.2 hayırlısı artık 🙏

O zaman ovülasyon alayım. reglim düzenli değil zaten. ovülasyonu kestiremiyorum. akıntı resmen tüm ay oldu. yumurtlama tahminim olamıyor. Eşimle paylaşmayı düşünmüyorum. o da gerilmesin . Aileye bir gergin yeter:KK70:
Hangi marka alayım ? Çok soruyorum ama =( ben kendimi şartlamıştım çok araştırmadan akışına bırakacağım diye ama amh düşük görünce fikirlerim değişti.
3.2 taktiği ne?
Bir de doktorum folikasit dısında takviye önermedi bana. d vit düşük kullanıyordum zaten. ikisi dışında takviye alsam mı omega 3 falan ? sizler alıyor musunuz?

X