2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kizlar cok istedigimden olacak gözüm otomatik bir cizgi cekiyor ama sanirim yok gibi. Test degerlendirme yetimi kaybettim kendi testimde tarafsiz kalamiyorun 9.gün bugun. Erken diyenler de olacaktir belki ama sanki olsa cikardi diyor icimden de bir ses

Eklentiler

• 20230730_084837.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 83
  • 20230730_084829.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 97
Sağdaki fotoda gölge görüyorum İnşAllah doğrudur

Ben de 8 haftalık dusuk yaptigimda plates yapiyordum. Sonra ona baglayip biraktim sporu ama yanlış bir yorumdu galiba

Günaydın kızlarrr. Aranızda İnofolic kullanıp yan etki yaşayan oldu mu? Ben başladığımdan beri adet kanamam çok yoğunlaştı hatta bugün son gün olmasına rağmen hala yoğun ve pıhtılı geliyor. Biraz bakındım foruma bazılarında da ara kanama yapmış. Sizce bırakmalı mıyım yoksa rahmi mi temizliyor? Bu arada adetin 3.günü başladım bugün 7.günüm

Ben bu ay kullandim ama cok azaltti miktarini canım. Hatta hayatımda hic bu miktarda bir regl gecirmemistim. 7 gun surer 4. 5. Günde bitmisti nerdeyse

Kaç gün var adete? Ben de görüyorum

Ben bu ay kullandim ama cok azaltti miktarini canım. Hatta hayatımda hic bu miktarda bir regl gecirmemistim. 7 gun surer 4. 5. Günde bitmisti nerdeyse
Anladım canım benimki pembe kutuydu geçtiğimiz ay çok az gelmişti regl kanamam hatta bu ay ilk üç günümde de çok az geliyordu ama ilaca başladıktan sonra coştu

İnşallah vardır bebeğim.

İnşallah herkes istediği sonucu alır

Eklentiler

• IMG_7963.jpeg
    105,3 KB · Görüntüleme: 86
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…