2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar size çok komik bi şey söylicem. Ben sabahtan beri çişimi yapamıyorum😂😂😂 test yapıcam diye giriyorum yok yok yok gelmiyo çişim kafayı yedim şimdi de dışarı çıktım bir daha yapma ihtimalim yok. Pik mi oldu yoksa silikleşmeye mi başladı bilmiyorum. Dün sabah değerlendirmiştik. Bu gece de değerlendiricez. Bir şey kaçırmış olmam değil mi?
Yok canım önemli olan değerlendirmek testler olsada olur olmasada ☺️

Haklısın canım hatta doktorun biri 200 betalı arkadaşta kese görmeye çalışmış kese yok gebelik ilerlemiyor diye kızı ne hale getirmişti. Bende birkaç gün sonra bebeğini göreceğini düşünüyorum. Bu çocukta siparişle gelmediğinden büyümek için zamana ihtiyacı var 😍
Kesinlikle öyle

Amin kuzum inşallah 🙏

Ah ne güzel konuşuyorsun kuzum, inşallah sınavı başarı ile veririm 🙏

İnşallah olumlu şeyler olur kuzum 🙏

haklısın kuzum. Umarım sağlıklıdır ve sağlıkla devam eder 🙏

Salı tekrar gitcem kuzum

Ben anlamadım bunu zaten hiç anlamadım. Bence zaten benimki geç döllenme. Daha 6.hafta değil neden böyle kesin konuşuluyor anlamıyorum
Hiç takma kafana bence gitme doktora 2 hafta geçsin folikasite devam et gelişimi hızlandırıyor bebekte kemik gelişimini inşallah güzel haberler al biraz sabret be kuzum gidip gidip daraltma kendini

Kizlar yumurtlamadan sonra en erken kacinci gunde gebelik tespitine sahit oldunuz. En erken kesin 10.gunden itibaren mi çıkıyor?
Cnm bu sefer sal gitsin nolur gün sayma
Akıllandık artık bak bn 14. Gun test yaptım betaya bıle gtmedım
Wallahi ne rahatmış
Busekılde zamanda çabuk geçmiş oldu, dısarı cık fez toz, tatıle git
Tavsiye ederım kuzum

3. olacak nasipse.2 oğlum var Allah bağışlarsa.Hepsinin heyecanı farklıymış.İlk gibi heyecanlıyım.Allah herkesin yüzünü güldürsün.İlk önce ilk bebek isteyenlere nasip olsun inşallah.
Maşallah canım Allah uzun ömürler versin.. Ne güzel hamile kalabildiğini biliyorsun. Biz onu bile bilmiyoruz. Hayırlısıyla gelsin inşallah

Hayatım oncelıkle kotu düşünceleri kafandan hemen at bence doktorunu sevmedım hıc oğluma hamıleyken geç döllenme olduğunu biliyordum 6+2 de kese ve yolk gördük sadece o zaman bana doktor demıstıkı bu guzel bısey artık bos gebelık ıhtımalı ortadan kalkıyor yolk bebegın ılk olusan kısmı demıstı ve 8 haftalıkken çağırmıştı kalp atışını dınlemiştik
Böyle konusması tuhafıma gıttı sen şimdilik kotu dusuncelerden uzak dur bence ve sabret
Ben dün gittiğimde 5+5di. Neden böyle konuştuğunu hiç anlamadım. İnşallah ben de bebeği de görürüm sağlıklı bir şekilde devam eder 🙏

tweeetyyy tweeetyyy bence tecrübe eden arkadaşları dinleyip içini ferahlat. Ben inanıyorum ikisi olmasa bile bir tanesi sana tutunacak 🤲🏻 dilerim 2 tane olur ama olmasa da hiç üzülme ❤️❤️ inşallah gusel haberlerini alırız salı gunu
Kuzum zaten biri için imkansız dedi. Kese bozulmuş. İnşallah diğeri tutunur sağlıkla 🙏

Kızlar size çok komik bi şey söylicem. Ben sabahtan beri çişimi yapamıyorum😂😂😂 test yapıcam diye giriyorum yok yok yok gelmiyo çişim kafayı yedim şimdi de dışarı çıktım bir daha yapma ihtimalim yok. Pik mi oldu yoksa silikleşmeye mi başladı bilmiyorum. Dün sabah değerlendirmiştik. Bu gece de değerlendiricez. Bir şey kaçırmış olmam değil mi?
Yok canım hiçbirşey kaçmaz merak etme. Süreler ideal 🙏

Hiç takma kafana bence gitme doktora 2 hafta geçsin folikasite devam et gelişimi hızlandırıyor bebekte kemik gelişimini inşallah güzel haberler al biraz sabret be kuzum gidip gidip daraltma kendini
Ahh kuzum elimde değil ki. Eşime kalsa bugün bile doktora gideceğiz. Sabrediyorum bir kaç gün sadece 🙈

Selam kızlar nasılsınız ? Çok aktif olamıyorum ama okumaya çalışıyorum genellikle 💛 bugün bat günüm gelen olmadı henüz test yapmaya korkuyorum negatif görmek istemiyorum 🙊

Ben gebe kalan yada çocuğu olan arkadaşlar adına çok seviniyorum yanlış anlamaz iseniz eğer bazı arkadaşlar kimyasal geçiriyor ya onların yerinde olmak bile isterdim🥲
Belki diceksiniz ki keşke o anı hiç yaşamasak falan ama ben 1 sefer bile pozitif göremedim 2 buçuk yıldır, tüm tedaviler de olumsuz oldu aşılama dahil. En azından gebe kalabiliyorum diyip böyle teselli ederdim kendimi.
Bilmiyorum belki bencilce gelebilir size ama pozitif gören arkadaslar çok şanslısınız 💕
+1 kuzum. Ben de 15 aydır yalancı pozitif bile görmedim. Spermle yumurtanın karşılaşıp karşılaşmadığını bile bilmiyorum. İsyan etmiyorum çok şükür halimize ama işte içim de bi buruk.. Allah hayırlısıyla göstersin çift çizgilerimizi inşallah canım.

Ahh kuzum elimde değil ki. Eşime kalsa bugün bile doktora gideceğiz. Sabrediyorum bir kaç gün sadece 🙈
Canım senin mesajlarını okudum içini ferah tut daha çok küçük ben doktorunun olumsuz konuşmasını yanlış buldum. Deneyimli arkadaşlar bu haftalarda görülemeyecegini söylemişler zaten inşallah sağlıkla ilerleyecek 🙏🏻

Cnm bu sefer sal gitsin nolur gün sayma
Akıllandık artık bak bn 14. Gun test yaptım betaya bıle gtmedım
Wallahi ne rahatmış
Busekılde zamanda çabuk geçmiş oldu, dısarı cık fez toz, tatıle git
Tavsiye ederım kuzum
Kuzum oyle haklısın ki valla. Bu son soz veriyorum. Eger olmazsa birakiyorum. Ovu da yok bat gecmeden test de yok👌👌

X