2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba canlar 20 temmuzda adet olmuştum, bugün kasık batmalarım var diye ovülasyon yaptım pik olmuş erkene geldi benim yumurtlamalarım tüp bebek tedevisinden sonra , pik olunca ilişki olmalı değil mi ?
Canlanmıs demekkı yumurtalıklar ne guzel kuzumbı hafta gunasırı degerlendırın.ınsallah kendılıgınden bu ay tutar

Ben gebe kalan yada çocuğu olan arkadaşlar adına çok seviniyorum yanlış anlamaz iseniz eğer bazı arkadaşlar kimyasal geçiriyor ya onların yerinde olmak bile isterdim
Belki diceksiniz ki keşke o anı hiç yaşamasak falan ama ben 1 sefer bile pozitif göremedim 2 buçuk yıldır, tüm tedaviler de olumsuz oldu aşılama dahil. En azından gebe kalabiliyorum diyip böyle teselli ederdim kendimi.
Bilmiyorum belki bencilce gelebilir size ama pozitif gören arkadaslar çok şanslısınız

Ne düşündüğümüze dillendirdiğimiz dikkat etmeliyiz bebeğim İnşAllah en güzel en sağlıklı şekilde nasip olacak

Yaa tabi ki kuzum, Allah herkese tek seferde sorunsuz sağlıklı gebelik nasip etsin Ama hiç kalamayinca ne bilim içimi dökmek istedim
Öyle tabi bebeğim ama inanıyorum çok yakın Sen zaten ameliyatta olmuştun dimi Şu anda bir engel yokla şükür vakti geldiğinde olacak İnşAllah

Tatlım önceki msjlari okuyamadım ama moralini bozma sakin başka doktorlarada görün daha erken ben düzeleceğine ve bebeğini göreceğine inanıyorum
Amin kuzum inşallah
Ah ne güzel konuşuyorsun kuzum, inşallah sınavı başarı ile veririm
İnşallah olumlu şeyler olur kuzum
haklısın kuzum. Umarım sağlıklıdır ve sağlıkla devam eder
Canım tekrar doktoramı gittin tweeetyyy
Salı tekrar gitcem kuzum
Ben anlamadım bunu zaten hiç anlamadım. Bence zaten benimki geç döllenme. Daha 6.hafta değil neden böyle kesin konuşuluyor anlamıyorum

Öyle tabi bebeğim ama inanıyorum çok yakın Sen zaten ameliyatta olmuştun dimi Şu anda bir engel yokla şükür vakti geldiğinde olacak İnşAllah
Evet canim Şubat'ta olmustum. 1 ay doktor ara verdirdi 1 ay da biz ara vermiştik başka sebepten. Şimdi verdiği süre bitmek üzere tekrar aşılama yapmak istemiyorum

Aşılamadan önce klomen femara çatlatma iğnesi dener misin?
Onları ameliyat olmadan denemiştik ama uzun süredir olmadığı için ben sanmıyorum Dr. bidaha denemez. Zaten bi doktor ameliyattan sonra direkt tüp bebek demişti. Uzun süredir hiç kalamadigim için

Kuzum şu ara her gün koşturma ile geçiyor uzak kaldım azıcık. İyiyim çok şükür gezmeye verdim kendimi azıcık havalar da çok sıcak. Sen nasilsin ne yapıyorsun
Iyi canım benim de ayni. Oyle yogun geciyor ki. Ama bir tarafta da aklim grupta konusmalarda kim ne yaptı testi pozitf cikan var mi falan benim de regle son 7 gun. Bekliyorum bakalim bir umut. Gogus hassasiyeti var biraz. Bir de kasık bolgesinde ağırlık hissi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…