2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım saba bisey söyleyeyim. Biliyorum üzülüyorsun ama hiç üzülme ya. Bak doktorum hep diyor düşüklerde üzülmeyin. Çünki rabbim sizi üzmemek üçün onu Sizden alıyor. Zaten sağlıklı bi döl olsa düşmez tutunur ve ya sağlıkla büyür. İnşAllah kalpten inaniyorum senin kesen dolu olcak ama eğer olmazsa sakın üzülme. Vücudun hamile kala biliyor bu harika bi haber. Eğer kese boşsa demek ko çok zayıf zaten tutunamayacak bi döl. Sağlıklı bebek ya hepimizin isteği. İreli dönemde sonlandırmak ve s daha kötü. Bu yüzden hep pozitif bak. Sağlıklı bebek 9 ay anne en kötü şartlarla bile beslense ve s yaşar.

Ben bu ay ilk defa kullandım 13. Veya 14 gün oluyordu yumurtlamalarım. Bugün 14.gün ve peak değil hala. Sen yazınca acaba mı ki dedim
Yok bende gecikme olduğundan değil öyle merak ettim sadece. Yarın görünüyor uygulamaya göre. Ovulasyon testi de yapmadım bekliyorum. Akıntım da var heralde yakındır ama.

Acaba doktorunu değiştirip başka bir doktora mı gitsen diğeri iyiydi neden böyle dedi doktor

Ya doktorlar neden böyle 6 haftayı doldurmadan zaten zor bebeği görmek dah 6ya girmemişsin neden yani morelinizi bozma ya bence başka doktora git 6ıncı haftama girdikten sonra yani burda kaç kişinin çocuğu var Allah için hanımlar 6 haftadan önce bebek mi görünür

Daha cok gencız bebısm çıtırız dur bıde onu cıkarma yarın sabah dort gozle beklıycemm testını

Haklısın canım hatta doktorun biri 200 betalı arkadaşta kese görmeye çalışmış kese yok gebelik ilerlemiyor diye kızı ne hale getirmişti. Bende birkaç gün sonra bebeğini göreceğini düşünüyorum. Bu çocukta siparişle gelmediğinden büyümek için zamana ihtiyacı var

Artık yarın olsun da pozitif testleri göreyim sıfır belirti ile ya
Askım daha batına var yarın cıkmazsa sakın moralını bozma bak.hangı gun catladıgını tam bılemedıgımız ıcın.senın batını bılıyorum cunku benımkıyle aynıama benm luteal 11 gun surdugunden ben salı yapcam testı.abıı kocaya küstük ılıskı yapmadık gene test yapıyorum buraya gırınce ınsanın test manyagı olası gelıyor hahaha

Bizde test sevdası bitmez

Bu ayda olmadı bat a 2 gün var hiç bişey yok yine doktor yolu gözüktü

Eklentiler

• IMG_6700.jpeg
    81,3 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba canlar 20 temmuzda adet olmuştum, bugün kasık batmalarım var diye ovülasyon yaptım pik olmuş erkene geldi benim yumurtlamalarım tüp bebek tedevisinden sonra , pik olunca ilişki olmalı değil mi ?
Sağlık sebebiyle sakıncası yoksa olsun bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…