2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba canlar 20 temmuzda adet olmuştum, bugün kasık batmalarım var diye ovülasyon yaptım pik olmuş🤔 erkene geldi benim yumurtlamalarım tüp bebek tedevisinden sonra , pik olunca ilişki olmalı değil mi ?
Canlanmıs demekkı yumurtalıklar ne guzel kuzum🙏🙏bı hafta gunasırı degerlendırın.ınsallah kendılıgınden bu ay tutar🙏🙏

Ben gebe kalan yada çocuğu olan arkadaşlar adına çok seviniyorum yanlış anlamaz iseniz eğer bazı arkadaşlar kimyasal geçiriyor ya onların yerinde olmak bile isterdim🥲
Belki diceksiniz ki keşke o anı hiç yaşamasak falan ama ben 1 sefer bile pozitif göremedim 2 buçuk yıldır, tüm tedaviler de olumsuz oldu aşılama dahil. En azından gebe kalabiliyorum diyip böyle teselli ederdim kendimi.
Bilmiyorum belki bencilce gelebilir size ama pozitif gören arkadaslar çok şanslısınız 💕

Ben gebe kalan yada çocuğu olan arkadaşlar adına çok seviniyorum yanlış anlamaz iseniz eğer bazı arkadaşlar kimyasal geçiriyor ya onların yerinde olmak bile isterdim🥲
Belki diceksiniz ki keşke o anı hiç yaşamasak falan ama ben 1 sefer bile pozitif göremedim 2 buçuk yıldır, tüm tedaviler de olumsuz oldu aşılama dahil. En azından gebe kalabiliyorum diyip böyle teselli ederdim kendimi.
Bilmiyorum belki bencilce gelebilir size ama pozitif gören arkadaslar çok şanslısınız 💕
Ne düşündüğümüze dillendirdiğimiz dikkat etmeliyiz bebeğim İnşAllah en güzel en sağlıklı şekilde nasip olacak 😍

Yaa tabi ki kuzum, Allah herkese tek seferde sorunsuz sağlıklı gebelik nasip etsin🤲🏻 Ama hiç kalamayinca ne bilim içimi dökmek istedim🥹
Öyle tabi bebeğim ama inanıyorum çok yakın🤲🏻 Sen zaten ameliyatta olmuştun dimi ☺️Şu anda bir engel yokla şükür vakti geldiğinde olacak İnşAllah

Tatlım önceki msjlari okuyamadım ama moralini bozma sakin başka doktorlarada görün daha erken ben düzeleceğine ve bebeğini göreceğine inanıyorum 🤲
Amin kuzum inşallah 🙏
Nedeni senin vereceğin tepkiyi ölçmek bebeğim. Sen ne tepki verirsen hayatın ona göre şekillenecek. Rabbim veriyor bu canı, isterse en güzel şekilde de gösterir ama demek ki seni bir sınamak istemiş. Yani senden hala umutlu ☺️ Eğer hayatta seni zorlayacak sınavların olmuyorsa o zaman böyle dertlenmek gerekiyor
Ah ne güzel konuşuyorsun kuzum, inşallah sınavı başarı ile veririm 🙏
Canım senin sürecini ve diğerlerini çok aktif olamadan takip ediyorum. Sen üzülme olumlu düşün lütfen, eğer şuan moralini bozarsan Allah korusun o korkularına zemin hazırlarsın. Stres hormonlar üzerinde oldukça etkili. Rabbim neylerse hayırlısını eyler. Sen bol dua et ve belki zor ama günlük hayatına devam etmeye çalış. Hem yolk da görülmüş lütfen olumlu düşün 🙏💕
İnşallah olumlu şeyler olur kuzum 🙏
Canım saba bisey söyleyeyim. Biliyorum üzülüyorsun ama hiç üzülme ya. Bak doktorum hep diyor düşüklerde üzülmeyin. Çünki rabbim sizi üzmemek üçün onu Sizden alıyor. Zaten sağlıklı bi döl olsa düşmez tutunur ve ya sağlıkla büyür. İnşAllah kalpten inaniyorum senin kesen dolu olcak ama eğer olmazsa sakın üzülme. Vücudun hamile kala biliyor bu harika bi haber. Eğer kese boşsa demek ko çok zayıf zaten tutunamayacak bi döl. Sağlıklı bebek ya hepimizin isteği. İreli dönemde sonlandırmak ve s daha kötü. Bu yüzden hep pozitif bak. Sağlıklı bebek 9 ay anne en kötü şartlarla bile beslense ve s yaşar.
haklısın kuzum. Umarım sağlıklıdır ve sağlıkla devam eder 🙏
Canım tekrar doktoramı gittin tweeetyyy tweeetyyy
Salı tekrar gitcem kuzum
Ya doktorlar neden böyle 6 haftayı doldurmadan zaten zor bebeği görmek dah 6ya girmemişsin neden yani morelinizi bozma ya bence başka doktora git 6ıncı haftama girdikten sonra yani burda kaç kişinin çocuğu var Allah için hanımlar 6 haftadan önce bebek mi görünür
Ben anlamadım bunu zaten hiç anlamadım. Bence zaten benimki geç döllenme. Daha 6.hafta değil neden böyle kesin konuşuluyor anlamıyorum

Öyle tabi bebeğim ama inanıyorum çok yakın🤲🏻 Sen zaten ameliyatta olmuştun dimi ☺️Şu anda bir engel yokla şükür vakti geldiğinde olacak İnşAllah
Evet canim Şubat'ta olmustum. 1 ay doktor ara verdirdi 1 ay da biz ara vermiştik başka sebepten. Şimdi verdiği süre bitmek üzere tekrar aşılama yapmak istemiyorum 🙁

Aşılamadan önce klomen femara çatlatma iğnesi dener misin?
Onları ameliyat olmadan denemiştik ama uzun süredir olmadığı için ben sanmıyorum Dr. bidaha denemez. Zaten bi doktor ameliyattan sonra direkt tüp bebek demişti. Uzun süredir hiç kalamadigim için

Kuzum şu ara her gün koşturma ile geçiyor uzak kaldım azıcık. İyiyim çok şükür gezmeye verdim kendimi azıcık havalar da çok sıcak. Sen nasilsin ne yapıyorsun 💜
Iyi canım benim de ayni. Oyle yogun geciyor ki. Ama bir tarafta da aklim grupta konusmalarda kim ne yaptı testi pozitf cikan var mi falan😄😄 benim de regle son 7 gun. Bekliyorum bakalim bir umut. Gogus hassasiyeti var biraz. Bir de kasık bolgesinde ağırlık hissi.

X