2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bacım naptın daha döllenmiş yumurta rahme inip tutunmamış yerleşmemiş olacak. Daha o yerleşecek 6-7 günde. Sonra hcg salacak kana geçecek idrara geçecek. 12 gün ne demek 🙄
Biliyorumda burayı okuyunca test yapma keçilerim geliyor benim. Zaten ultra erkende de en çabuk 6 gün kala yaziyo

Haklısın kuzum 😌 inşallah bebeğimi görürüm sağlıklı bir şekilde kalp atışını da duyarım 🙏 bu kadarı çok ağır geliyor. Bir de iki kese olup ikisinin de kötü olması 😔 isyan etmek istemiyorum asla istemiyorum ama neden diye de düşünüyor işte insan
Nedeni senin vereceğin tepkiyi ölçmek bebeğim. Sen ne tepki verirsen hayatın ona göre şekillenecek. Rabbim veriyor bu canı, isterse en güzel şekilde de gösterir ama demek ki seni bir sınamak istemiş. Yani senden hala umutlu ☺️ Eğer hayatta seni zorlayacak sınavların olmuyorsa o zaman böyle dertlenmek gerekiyor

Canlarım ciğerlerim bugün 14.günüm benim. 2 aydır ovülasyon takip yapıyordum bu 3. Ayım. Geçen aylarda 13 ve 14.günde peak olmuştu, bugün halen olmamış. 1.5 saat sıvı içmedim ve tuvalete çıkmadım. Süreyle alakalı değildir dimi
IMG_20230729_160257.jpg

Haklısın kuzum 😌 inşallah bebeğimi görürüm sağlıklı bir şekilde kalp atışını da duyarım 🙏 bu kadarı çok ağır geliyor. Bir de iki kese olup ikisinin de kötü olması 😔 isyan etmek istemiyorum asla istemiyorum ama neden diye de düşünüyor işte insan
Canım senin sürecini ve diğerlerini çok aktif olamadan takip ediyorum. Sen üzülme olumlu düşün lütfen, eğer şuan moralini bozarsan Allah korusun o korkularına zemin hazırlarsın. Stres hormonlar üzerinde oldukça etkili. Rabbim neylerse hayırlısını eyler. Sen bol dua et ve belki zor ama günlük hayatına devam etmeye çalış. Hem yolk da görülmüş lütfen olumlu düşün 🙏💕

Ultra erken gebelik testleri falan fasa fiso kuzum ya inanma genelde yanıltıcı oluyor 4 gün kala yapmak en ideali
Doğru ilk bebek beklentisi işde acemilik) aslında çok okuyorum, fazça doktor fln takib ediomda insan kendisine gelince en ufak seyden bile umutlaniyo. Bu aya aslında hiç umudum yok ama bakalım

Canlarım ciğerlerim bugün 14.günüm benim. 2 aydır ovülasyon takip yapıyordum bu 3. Ayım. Geçen aylarda 13 ve 14.günde peak olmuştu, bugün halen olmamış. 1.5 saat sıvı içmedim ve tuvalete çıkmadım. Süreyle alakalı değildir dimiEki Görüntüle 3279001
Yok süre pek etkilemiyor. Labquikdi bende süre 20 dk flndı pik gördüm

Canlarım ciğerlerim bugün 14.günüm benim. 2 aydır ovülasyon takip yapıyordum bu 3. Ayım. Geçen aylarda 13 ve 14.günde peak olmuştu, bugün halen olmamış. 1.5 saat sıvı içmedim ve tuvalete çıkmadım. Süreyle alakalı değildir dimiEki Görüntüle 3279001
Yani sıvı alımı çiş tutma fln hiç dikat etmedim hemde pik 5 saniyede çıkdı. Heçen anlıosun pik olunca. Fazla koyu oluyor

Bu arada yanlış anlamayın ama doktor önerisi dışında kür yapmanızı fln önermem. Çünki vücudunuz kendi gücüyıe yetiştirmeli. Benim doktorum hep kendi canlı yayımlarında diyor başkasına fayda eden sana kötü zararlar vere bilir

X