2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba kızlar ben de iki aydır ikinci bebek için çalışmalar yapıyorum ama maalesef olmadı. Sat 2 Temmuz bat 30 Temmuz zuzu3838 listeye beni de alabilirsiniz. Bu ay ovülasyon testine başlayacağım laboquick aldım . Kızımda da onunla hamile kalmıştım. İnşallah bu ay olur tüm bekleyenlerin

Tabi cnaım ekleyim, ama hangi nick ile ekleyim anlamadım. Holifera20 mı? Yoksa zuzu3838 mu?

Kızlar idrarda enfeksiyon çıktı dr. monurol ve tablet verdi ancak yarın alıp kullanabilirim. Şase olanı illa gece mi kullanmam lazim sanki öyle daha etkili diye okumuştum. Bir de yumurtlama günü bugün. Sizce değerlendirelim mi ? Bilenler yardımcı olabilir mi

Değerlendir ya bir şey olmaz. Yumurta döllenirse zaten rahme gitmesi daha 6 günü buluyor ancak. Şase yi yatmadan önce için demelerinin sebebi şu aslında, o ilacı içinde olabildiğince uzun saatler idrarı tutmak çok önemli. Çiş yapmıcan. Öyle etki gösteriyor.

Dediğin gibi yapayım, ilacı yarın gece kullanırım öyleyse. Teşekkür ederim

Balım hayırlı olsun bizede dua et bu ay hamile kalmayan kalmasın neden bilmiyorum ama ilk kez bu ay içime hamile kalıcakmışım gibi doğuyor. Hiç böyle hissetmemiştim

Balım hayırlı olsun bizede dua et bu ay hamile kalmayan kalmasın neden bilmiyorum ama ilk kez bu ay içime hamile kalıcakmışım gibi doğuyor. Hiç böyle hissetmemiştim
Etmezmiyim canlarım dualarım sizinle rabbim en güzel şekilde sevindirsin hepinizi .. mutluluktan ağlayalım

Merhaba bende düşük yaptım şubat annelerinden geldim sat 30 haziran bat 28 temmuz inşallah bu ay tekrardan kalırım devam edecegiz hayırlısıyla

Günaydın herkese Güne negatif testimle başladım artık gün içinde regl olurum ama nedense umrumda değil normalde şu an ağlıyo olmalıydım. Yeni ay için umutluyum
Şeye çok inanıyorum, bize gelecek ruhların hangi burç olmak istediğine kendilerinin karar verdiğine Arkadaşlarıyla oynuyodur şimdi seninki, ama artık oyunu bırakıp bekliyoruz bu önümüzdeki aya.

Günaydın herkese Güne negatif testimle başladım artık gün içinde regl olurum ama nedense umrumda değil normalde şu an ağlıyo olmalıydım. Yeni ay için umutluyum
H
Hakkında hayırlısı olsun canim umudunu kaybetme

Günaydın cnm
Bn gün saymıyorum bu ay bılıyosun
Bata 3 gün kaldı
Ne zmn yumurtladım hiç bılmıyorum
Sadece 2 kez ilişki oldu
Testimde yok, almıcam
Umudum yok, sürpriz bi şekılde olsun istıyorum, böylesi cok daha ıyıymış

Sizler nasılsınız, bayramdı seyrandı derken forumu takip edemıyorum, hamiş arkadaşlar var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…