2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaa ben ilk hamileliğimde tarçın bal çörek otu yapmıştım o ay olmuştuma ama mallesef kaybettim acaba tekrar yapsam mı korkuyorum kist yapıyor diyorlar 🌸
Acaba fazla yiyince mi? Ben yarın son bi yiyip bırakıcam. Pazar yumurtlama görünüyor. Akıntım da arttı. Pazar da yiyecektim vazgeçtim o zaman😄
Bu ay ilk kez yiyorum ben de.

Belirti var mı belirti ? Bende çok fazla vardı kimyasal gebelikteki gibi belirtiler yaşadım baş ağrısı göğüs ucu acısı sızlaması kasık batmadı ama yumurtlamadan 8 gün sonra kan verdim negatif gördüm erken verdim kanı sanırım dedim bekliyorum iki gündür ağrım vardı çok bat yarın ama bugün hiç ağrım yok göğüs acısı hariç bişey kalmadı sen nasıl hissediyorsun 😇
Hiç belirtim yok canım sıfır:) ben ilk gebeliğimde de hiç belirti hissetmemiştim ama sadece su gibi akıntım olmuştu birkaç gün kala.yine gözüm onda. O akıntı olsa umutlanacağım ama Şuan elimde umutlanacağım hiçbir şey yok maalesef. Bir geçen başım döndü o da ondan mı bilemem.

Ayyy. Senin agzın ne güzel konuşuyor öyle alalh duysun inşallah ama ümitsizim ya başım agrıdan çatlıyot migren gibi aynı adet belirtisi olabilir. Yarın ki ateşimdende belli olur zaten düşerse test yapmama gerek kalmaz 🤭🤭ateş tablom böyle devam
Canım tablo iyi gidiyor ama işte adet gününe kadar beklemek lazım ateş adet günü birden düşebiliyor benim öyle çok oldu. İnşallah adet günü de yüksek ateş görürüz ve tablon yeşillenir amin🤲🏻🥹🥰 migrenin adı batsın bende de var Allah düşmanımıza bile vermesin

Hiç belirtim yok canım sıfır:) ben ilk gebeliğimde de hiç belirti hissetmemiştim ama sadece su gibi akıntım olmuştu birkaç gün kala.yine gözüm onda. O akıntı olsa umutlanacağım ama Şuan elimde umutlanacağım hiçbir şey yok maalesef. Bir geçen başım döndü o da ondan mı bilemem.
Evet su gibi akıntı bende yaşadım ve şuan hala devam ediyor çamaşırım hep ıslak ama ara ara adet sancısı vuruyor belime ve kasıklarıma kalçam ağrıyor böyle olunca da adet olucam diye düşüyorum ama göğüs uclarım çok acıyor sütyen bile takamıyorum normalde koyu uçları pembeleşti diğer gebeliklerimde böyleydi umutlanıyorum inşallah vardır 🥰

Evet su gibi akıntı bende yaşadım ve şuan hala devam ediyor çamaşırım hep ıslak ama ara ara adet sancısı vuruyor belime ve kasıklarıma kalçam ağrıyor böyle olunca da adet olucam diye düşüyorum ama göğüs uclarım çok acıyor sütyen bile takamıyorum normalde koyu uçları pembeleşti diğer gebeliklerimde böyleydi umutlanıyorum inşallah vardır 🥰
Bence sen kesin hamilesin.🥰🥰🥰 Keşke beni de şüpheye düşüren en ufak bir belirtim olsa….

Bence sen kesin hamilesin.🥰🥰🥰 Keşke beni de şüpheye düşüren en ufak bir belirtim olsa….
Ayyy ağzından bal damlıyor kuzum ama ben belirti aramak istemiyorum böyle olunca kafama daha çok takıyorum keşke hiç belirtim olmasa günüm gelse gecikse de öyle bilsem 🥹 ayyyy inşallah vardır pazar günü birlikte yapıyoruz test ona göre güzel haberler vericeksin inşallah inanıyorum ben 🥰

X