2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

silahlar tamam gerisini yumurtalar düşünsün🤭
Dün misafirlikteydim kuru şimdi sabah yaptım omomepaq10 bide impryl istedim 2 güne gelir ovulasyon da istedim oda regl bitinceye elimde olur tüm silahlarimi kullanacam bu ay bu ay bizim evlilik yıl dönümü müz o yüzden çok istiyorum ağustosta hamile kalmayı 🤲

Dün misafirlikteydim kuru şimdi sabah yaptım omomepaq10 bide impryl istedim 2 güne gelir ovulasyon da istedim oda regl bitinceye elimde olur tüm silahlarimi kullanacam bu ay bu ay bizim evlilik yıl dönümü müz o yüzden çok istiyorum ağustosta hamile kalmayı 🤲
Dualarım senle ve diğer tüm kızlarla 😍 rabbim gönlünden geçenin çok daha güzelini nasip etsin İnşAllah 🤲🏻

Ayy bızımde evlılık yıldonumumuz agostos ayı 2015 yılıydı😀kac sene olmus oluyor ay hıc hesaplayamıyorum bu yıl meselesını 8 mı olacak 8 mı bıtecek😂😂😂

Ayyy. Senin agzın ne güzel konuşuyor öyle alalh duysun inşallah ama ümitsizim ya başım agrıdan çatlıyot migren gibi aynı adet belirtisi olabilir. Yarın ki ateşimdende belli olur zaten düşerse test yapmama gerek kalmaz 🤭🤭ateş tablom böyle devam
Sen artık bir hamilelik testi yap bebeğim 🥰

Ayy bızımde evlılık yıldonumumuz agostos ayı 2015 yılıydı😀kac sene olmus oluyor ay hıc hesaplayamıyorum bu yıl meselesını 8 mı olacak 8 mı bıtecek😂😂😂
Maşallah canım bir ömür boyu mutlulukla sürsün evliliginiz en kısa sürede de hamilelik nasip eder rabbim inşallah 🥰 bizim de 08.08.2022 de evlendik ilk yilimiz tatlım

A Afratafrac canim frely nin ustunde hamile kadin olan testini niye almıyorduk. Sahte miydi o. 20 tane sipariş vermiştim. Hepsi ondan gelmis. Geri göndermeyi düşünüyorum senin cevabina gore. Bir de hangisi sahte degilse artimed ya da freely guvenilir satici bilem varsa cok sevinirim. 4tane testim kalmis🥺🥺 bat yaklasti hazirliksiz yakalanmiim. 20 30 tane olsun da kenarda🤣🤣🤣
Aslında Freely de henüz o beyaz testte kimsede görmedim yanlış sonuç veren. Alınmama nedeni ise, herkes mavi testi soruyordu. Nasıl mavi yi bulabiliriz diye. O sebeple koydum. Kışın beyaz test gelmişti bana. Gölge dahi çıkartmadı beyaz test mesela.

Günaydınnnnnnn, herkese güzel bir hafta sonu diliyorum. Harika haberler alacağız inşallah Temmuz ayının bu son hafta sonudna.🥰

Hiç birimiz hayatın sadece en çok istediğimiz şeylerden ibaret olmadığını unutmayalım. Hayat devam ediyor tüm güzellikleriyle. Annelik kadar kutsal bir göreve bu kadar gönüllü olan kadınlar elbette bir gün ödüllendirileceler. Sadece herkesin vakti ve zamanı var. Test sonucunda negatif görünce üzülmek ve umutsuzluğa kapılmak yok. Çalışacağımız işi, mesleği seçebiliriz. Evleneceğimiz adamı seçebiliriz, evimize alacağız eşyaları seçebiliriz. Ancak bebişlerimiz geleceği zamanı kendileri seçiyorlar.

Onlar gelene kadar da lütfen kendinize farklı amaçlar bulun. Hayattan keyif alacak, sizi kötü düşüncelerden uzak tutacak bir şeyler bulmaya çalışın kendinize.

Olumlama yapmak hemen 1 günde olabilen bir şey değil maalesef. Bakış açınızı tamamen değiştirmeniz gerekiyor. "Salmak" dediğimiz şey de bir nevi bu. Yine ovulasyon testi yapabilirsin ancak kendini yıpratacak düşüncelere sahip olmazsın.

Hepiniz pırlanta gibisiniz unutmayın. 💕

X