2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

KIZLAR ÇOK ÖNEMLİ SORUM VAR ÖZEL HASTANE DE SMA KAN TESTİ
YAPTIRANLAR VAR MI SONUÇ KAÇ GÜNDE ÇIKTI VE ÜCRET NEYDİ

Kuzum mınnosumuz napıyor annesı😍🙏nasıl gecıyor bu sıcaklarda hamişlik😍😍
Minnoşun keyfi yerinde sanırım ama ben fenalardayım... Yatmaya yatamıyoruz kalkmaya kalamıyoruz, yiyelim mi yemiyelim mi yesek aman çıkmasın dursun durur mu hop klozet başı.... Biraz hafiflese de klasik devam ediyor... Rabbim sizlere de hayırlı vakitlerde nasip etsin inşallah🤲🤲🤲... Rahat kolay olanından 🤲🤲🤲

Ben 2 gün erken olmuştum canım, döngüm 26 güne düştü
Benim yarın olmam gerekiyor döngüme göre 27 günde bir oluyor hatta saati bile şaşmaz 5 6 gibi olurum akşam vakti bakalım benim döngüm şaşacak mı merak ediyorum eğer olmazsam ne saman test yapayım dün yaptım test çıkmadı bişey 5 gün önce de kan verdim çıkmadı ama nedense kendimi hamile gibi hissediyorum

Benim yarın olmam gerekiyor döngüme göre 27 günde bir oluyor hatta saati bile şaşmaz 5 6 gibi olurum akşam vakti bakalım benim döngüm şaşacak mı merak ediyorum eğer olmazsam ne saman test yapayım dün yaptım test çıkmadı bişey 5 gün önce de kan verdim çıkmadı ama nedense kendimi hamile gibi hissediyorum
Bilemiyorum ki canım, geçince yap test istersen...

ne güzel düşünüyorsun çok şükür isyan yoluna girmedin girmezsinde inşAllah hiçbir zaman. Rabbim görüyor tüm olanı biteni, çektiğimiz acıyı, gösterdiğimiz sabrı.Eşlerimiz bile bizle aynı şekilde yaşamıyor bu süreci. inşAllah rabbim bizimle ilgili çok güzel şeyler dizayn ediyor ki sınavımız böylesine zorlu oldu :) bu şekilde düşünüp umutlanıyorum gelecekle ilgili
İnsallah oyle olacak ben de buna inanip bunun icin dua ediyorum. Rabbim bize bu acilarin mukafatini saglikli hayirli evlatlarla verecek insallah🤲

Minnoşun keyfi yerinde sanırım ama ben fenalardayım... Yatmaya yatamıyoruz kalkmaya kalamıyoruz, yiyelim mi yemiyelim mi yesek aman çıkmasın dursun durur mu hop klozet başı.... Biraz hafiflese de klasik devam ediyor... Rabbim sizlere de hayırlı vakitlerde nasip etsin inşallah🤲🤲🤲... Rahat kolay olanından 🤲🤲🤲
Ayyy yaramazz bu kuşşş o zamann annesiii😁🐣🐣uslanır yakında ınsallah😍🐣🌸kız galiba ıcıme oyle dogdu bırden nedense😊😊

Bu testi normalde yapan kişi pek yok bu yüzden özelde yaptıran da haliyle az sayıdadır. Genelde sağlık ocağında yapıyorlar biz de öyle yapmıştık
Sma yaptırmak gereklımıde?aılelerımızde hıc yoksa hıcbır akrabalıgımızda yoksa.ne kadar degısık seyler var ya Allahım esırgesın,hıckımsenın basına vermesın hastalık

Sma yaptırmak gereklımıde?aılelerımızde hıc yoksa hıcbır akrabalıgımızda yoksa.ne kadar degısık seyler var ya Allahım esırgesın,hıckımsenın basına vermesın hastalık
İlk evlenenler kan veriyor ya sanırım o tahlillerde zorunlu oldu. Biz de öğrenince yaptırmıştık Rabbim kimseyi sağlıkla sınamasın genetik hastalıklara pek güvenemiyorum önlem bizden takdir Allah'tan 🤲🏻

Bu insanlar kaçar kaçar yumurtluyor yaa😂😂

Eklentiler

• C886F34B-C278-4323-ADB1-F194954CA5EE.jpeg
    C886F34B-C278-4323-ADB1-F194954CA5EE.jpeg
    88,3 KB · Görüntüleme: 46
Bende de uzun süredir bel ağrısı var son iki gündür hafif kasık sizlamasi var, göğüslerim de yumurtlamadan beri büyüdü hassaslasti. Sanırım stres yaptım fark etmeden o yüzden gecikti diye düşünüyorum 🤦🏼‍♀️ bu ay herkeste bı gecikme oldu
Benim de yumurtlamaya göre 2 gün geç gelmişti adetim. Sıcaklardan falandı heralde 🤨

X