2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kimyasal gebeligi gebelikten bile saymıyorlar erkenden test yaptıgınız ıcın farkedıyorsunuz bir sürü kadın farkında olmadan bu durumu yasıyor demıstı doktorum benim düzenim degısmedı hıc her ay nasılsa yogunluk agrı fılan yıne aynı olurdum tabi her kısıde aynı mıdır bılemem
Senin düzenli miydi acaba kuzum
Evet asla gününü şaşmazdı balım

Ben birdaha yuzunu gormek sesini duymak istemiyorum diye kesin kararliydim annesine de soyledim ama gecen ay kurtaj oldugumda aradi bu durumdan dolayi aramistir yoksa birdaha muhattap olmayiz diye dusunup actim sonrasinda hicbir sey yasanmamis gibi tekrardan abisini aradiginda benle konustu ve hala cok garipsiyorum bana o laflari soyleyen o seyleri yapan kiz simdi benle nasil hicbir sey olmamis gibi konuşuyor diyorum. Keske hic telefonuna cevap vermemis olsaydim ne yazikki simdi kendisi hicbir aciklama yapmadan barismis gibi davraniyor bu durum da beni cildirtiyor😫
Mesafe koy canım böyle insanlar yüzsüz olur işte. sen suratına bile bakma noldu derse söylersin zamanında söylediklerin hala midemi bulandırıyor yüzüne bile bakmak istemiyorum dersin. bundan sonra da açma telefonşarını konuşma eşinde telefonu sana vermesin onu da uyar bencce.tabi karar senin bebeğim ama böylelerine ne yapsakta içim soğumuyor

Melom ates tablon cok guzel🧿🧿sabah testını yapınca etıketle hadı ınsallah guzel haberlerını beklıyorum mınnosum😍😍
Tamam balım eger ateş düşmezse yapıcam test ama bu test çok farklı minnak ilk defa görüyorum ismide farklı pek güvenemiyoru o yüzden bak atim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 101
Daha bugun annemle dertlesirken aynen bunlari soyledim ben de. İnsallah rabbim bana da bir evlat nasip edecek ama etmese bile bu rabbimin imtihani en azindan benim gonlum rahat olacak ben her zaman hayirlisini diledim 34. Haftada öldu bebegim ben o gece bile hayirlisini sagliklisini diledim ama rabbim sabahina onu cennetine aldi. Demek bunun arkasinda da hayirli bir sey var kim bilir ne hikmetler vardir da biz goremiyoruz buna inandigim gibi onun sonsuz adaletine de inaniyorum o yuzden en acili gunlerimde canimi boyle acitanlari ona havale ettim.
ne güzel düşünüyorsun çok şükür isyan yoluna girmedin girmezsinde inşAllah hiçbir zaman. Rabbim görüyor tüm olanı biteni, çektiğimiz acıyı, gösterdiğimiz sabrı.Eşlerimiz bile bizle aynı şekilde yaşamıyor bu süreci. inşAllah rabbim bizimle ilgili çok güzel şeyler dizayn ediyor ki sınavımız böylesine zorlu oldu :) bu şekilde düşünüp umutlanıyorum gelecekle ilgili

Kimyasal gebelik geçiren kızlarım yarın normalde adet günüm ama kimyasal gebelikten sonra düzeni bozulan var mı aramızda bilgisi olan var mı benim saati saatine gelir normalde yarın adet günüm akşam 5 6 gibi oluyorum normalde gecikme yaşar mıyım ki ??
Benim adetimin düzene girmesi 3 4 ayı buldu

Kızlar test yaptım ama negatif acaba yerleşiyor onun ağrısını mı diyorum daha çok erken 2 3 gündür kasıklarımda ağrı var sabredicem mecbur hala kasık ağrım arada vuruyor işin garip tarafı oğlumu sütten keseli 4 5 ay oldu bugün göğüsün süt doldu gene çocuğa birşeye mi korktum anlamadım ya normalde öyle derler ya 😅

Kızlar bu gün test yaptım silik çıktı bi anda dedim dur gidip kan vereyim kan testini verdim 2.39 sonuç olan moraran koluma oldu 😂 bidaha kaset testte güvenmicezde neye güvencez bilmiyorum 😂😂😂

Kızlar bu gün test yaptım silik çıktı bi anda dedim dur gidip kan vereyim kan testini verdim 2.39 sonuç olan moraran koluma oldu 😂 bidaha kaset testte güvenmicezde neye güvencez bilmiyorum 😂😂😂
Sonucunuz yükselebilecek bir sonuÇ bence 2 gün sonra tekrarlayın

Amin allah razi olsun cumelemize insallah. Oyle gercekten benim arkadasimin cocugu olmuyordu sirf onun icin hamileyken bir kere bile fotoğraf paylasmadim hamilelikle ilgli onun yaninda konusmadim cani yanar uzulur diye hatta annem nazar deger diye kendini paylasma derdi benim arkadasim bu durumdayken ben nasil paylasirim anne diyordum ama demekki herkes bizim gibi bu duygulara sahip degilmis.
Bence sen doğru olanı yapmışsın. Hayatta bir denge olmalı. İnsan sevincini de üzüntüsünü de orantılı yaşamalı. Nasıl ki üzüntümüzle insanların enerjisini düşürmeye hakkımız yoksa sevincimizle de insanların yaralarına tuz basmamalıyız.

Canım onu algılamıs ıste hangı test bu bızde alalım😂bence yukselecek.2 muallak bı sonuc bence dollenme olmus🌸🌸

X