2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Olmayacaksın inşallah hayırlısı ile aşkım ben senin hamile olduğuna çok inanıyorum ❤️
Ayyy. Senin agzın ne güzel konuşuyor öyle alalh duysun inşallah ama ümitsizim ya başım agrıdan çatlıyot migren gibi aynı adet belirtisi olabilir. Yarın ki ateşimdende belli olur zaten düşerse test yapmama gerek kalmaz 🤭🤭ateş tablom böyle devam

Eklentiler

• 800FA92C-D5F2-456B-A3BE-9A966A35AD38.jpeg
    800FA92C-D5F2-456B-A3BE-9A966A35AD38.jpeg
    138,4 KB · Görüntüleme: 42
Harikasın işte böyle devammmm😍😍😍😍
Belirti var mı belirti ? Bende çok fazla vardı kimyasal gebelikteki gibi belirtiler yaşadım baş ağrısı göğüs ucu acısı sızlaması kasık batmadı ama yumurtlamadan 8 gün sonra kan verdim negatif gördüm erken verdim kanı sanırım dedim bekliyorum iki gündür ağrım vardı çok bat yarın ama bugün hiç ağrım yok göğüs acısı hariç bişey kalmadı sen nasıl hissediyorsun 😇

Ayyy. Senin agzın ne güzel konuşuyor öyle alalh duysun inşallah ama ümitsizim ya başım agrıdan çatlıyot migren gibi aynı adet belirtisi olabilir. Yarın ki ateşimdende belli olur zaten düşerse test yapmama gerek kalmaz 🤭🤭ateş tablom böyle devam
Melom ates tablon cok guzel🧿🧿sabah testını yapınca etıketle hadı ınsallah guzel haberlerını beklıyorum mınnosum😍😍

baş ağrısı gebelik belirtisi aynı zamandaaaa :halay:

Canım doktora gidiş gelişlerinde mazaret iznini kullanarak harcama sen her doktora gittiğinde rapor al o gün için iş yerine ver kimse bişey diyemez. Devlet memurusun sonuçta. Bu süreç eşin için zor olur sadece o rapor alamayacağı için. Aslında araba kullanmasını biliyorsan bu yumurta takibinde felan eşinin gelmesine hiç gerek yok tek başına halledebilirsin
Yok canim araba kullanamıyorum uzun mesafe.
Bakalım başlayacak artık bir şekilde, daha önce de ile 2 saat uzaklıkta ilçede yaşıyorduk, özel doktor sıkıntı oluyordu. Ama artık bu konuyu halletmeniz gerek yaş oldu 37, olacaksa olsun, olmayacaksa beklenti içinde olmayalım artık.

Ben başakların titiz olduğunu İnanmıyorum ya aşırı dağınıklar ama pis değiller 🤣 arkadaş seçimlerin de ve iş hayatında aşırı titizler ve mükemmelliyetçiler , herkesle Arkadaş olurlar ama dost olmazlar güven bizim için çok önemli bir başak olarak en azından ben öyleyim.
Ben de cok titiz degilim ama daginik da degilim evet herkesle arkadas olurum sonra bin pisman olurum darbe aldiktan sonra🤣

Evet aynı şekilde iyilik yaparım kötülük görürüm akıllanmayız biz 🥴🤣
Kesinlikle oyle en cok kocamin ailesine karsi cok iyi oldum verici oldum gorumcemi abla gibi bildim onunla hamileligimiz cok yakindi o dogum yaptiginda bebegine altinini hediyesini aldim gittim ozel pasta yaptirdim onun dogumundan sonra ben ölu dogum yapinca o daha benim bebegim öleli onbes gun olmusken bebegini sarkilarla paylasiyordu. Zaman gecip bunu soyledigimde de bebegini kiskandigimi soyledi ve ben bundan sonra bir kere daha insanlarin gercek yuzunu gordum. Rabbim herkesin gonlundekini biliyor ben iyi olmak istedim hep ama boyle seyler gordukce ve bu kadar hassas noktalarimdan vurulduktan sonra insallah akillandigimi dusunuyorum

X