2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sizi teste boğuyorum hakkınızı helal edin bu da akşam testim buyrunuz 🤭😂 idrar az mı geldi noldu iki çizgi de silik çıktı 🙄

Eklentiler

• IMG_3396.jpeg
    IMG_3396.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 47
herkese selamlar nasılsınız kızlar ıyısınızdır umarım
dr acılıyetı yok ama planınızda varsa gebelik çekimini öneirirm dedi ya kararsız kaldım
ucretı da cok fazla tetkık ve muayene vs vs
ıyı bır sekılde temızlersenız uzun sure gıdebilir ama hanı o da bır sure
zaten gebe kalınca ılk 3 ay ıslemyapmıyoruz sonrasında belkı sız ıstemeyebilirsiniz hanı o surecı yasamak ıstemezsınız belkı dedi
kararsız kaldım aşırı bir fikir verin canlar

her beden farklı tabi bu surecı yasadıgımda grurum bıreysel deneyım olarak
Eğer seni şu anda rahatsız eden bir durum varsa mutlaka tedaviye başla canım yoksa hamilelikte canına okur. Müdehale edemezler ilaçta kullanamazsın.

Eğer seni şu anda rahatsız eden bir durum varsa mutlaka tedaviye başla canım yoksa hamilelikte canına okur. Müdehale edemezler ilaçta kullanamazsın.
benı rahatsız etmıyor askım ama az ıltıhap var kokunde dedi işte dediklerini yaparsam kullanılabilrimiş bir süre daha .
ama bu sure 1 ay mı 9 ay mı belirsiz yani ilk patlamasnı her 2 taraftan da evlednıgım donemde yasadım yogun stres de eklendi vala karrarsızım inanın

Kimyasal gebeligi gebelikten bile saymıyorlar erkenden test yaptıgınız ıcın farkedıyorsunuz bir sürü kadın farkında olmadan bu durumu yasıyor demıstı doktorum benim düzenim degısmedı hıc her ay nasılsa yogunluk agrı fılan yıne aynı olurdum tabi her kısıde aynı mıdır bılemem
Canım benim 6 haftanın sonuna kadar devam etti kanama olmadı beta arttık 7 haftaya giriyorduk kese yok dediler kimyasal dediler o yüzden öğrendim ben normalde 27 günde bir adet oluyorum yarın olmam gerekiyor bakalım artık kafam karıştı benimde

benı rahatsız etmıyor askım ama az ıltıhap var kokunde dedi işte dediklerini yaparsam kullanılabilrimiş bir süre daha .
ama bu sure 1 ay mı 9 ay mı belirsiz yani ilk patlamasnı her 2 taraftan da evlednıgım donemde yasadım yogun stres de eklendi vala karrarsızım inanın
İltihap varsa tedavi ol bence canım. Daha önce gebelik yaşadın mı bilmiyorum ama çokta konforlu bir süreç değil elinden geldiğince önlem al bence ☺️

Senı yalnız bırakmak ıstemezdım minnoşumm amaaa benım tek ılıskı pazartesı oldugundan sana eslık edemiciğim😂😂yoksa hıc kacırmazdım.salı günü patlatırım ama bır test senınle💃💃
Ben de iki ilişki ile umutlanıyorum sonrasında hiç olmadı aaşko bir bakarsın sana da bana da olur😍😍😍

X