2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kimyasal gebelik geçiren kızlarım yarın normalde adet günüm ama kimyasal gebelikten sonra düzeni bozulan var mı aramızda bilgisi olan var mı benim saati saatine gelir normalde yarın adet günüm akşam 5 6 gibi oluyorum normalde gecikme yaşar mıyım ki ??

O benden titiz ve ici rahat etmedigi icin evi kendisi supuruyor bir yonden basak erkegi iyi oluyor aslinda😅
Ben başakların titiz olduğunu İnanmıyorum ya aşırı dağınıklar ama pis değiller 🤣 arkadaş seçimlerin de ve iş hayatında aşırı titizler ve mükemmelliyetçiler , herkesle Arkadaş olurlar ama dost olmazlar güven bizim için çok önemli bir başak olarak en azından ben öyleyim 🤣

sat:3 temmuz bat 29 temmuz hafif adet sancısından başka belirti yok maalesef. Geçen aylarda adet olmadan göğüslerim şişerdi bu ay oda olmadı. Adetin 5.günü klomen kullandım doktorada hiç gitmedim acaba hormonel mi bilemedim. bir de benim yumurtlama günümde ilk defa beyaz yoğun akıntı geldi normalde de akıntım oluyordu ama o derece büyük olmamıştı süt kesiği gibi beyaz ve yoğundu. Her belirtiyi hamileliğe yormak ne kadar doğru bilemedim..:KK43:

Kimyasal gebelik geçiren kızlarım yarın normalde adet günüm ama kimyasal gebelikten sonra düzeni bozulan var mı aramızda bilgisi olan var mı benim saati saatine gelir normalde yarın adet günüm akşam 5 6 gibi oluyorum normalde gecikme yaşar mıyım ki ??
Kızlar beni görün ?

Kuzum değişiyor. Yani benim baya değişmişti baya sonra regl olmuştum

Daha önceden düzenli miydi peki kuzum
Kimyasal gebeligi gebelikten bile saymıyorlar erkenden test yaptıgınız ıcın farkedıyorsunuz bir sürü kadın farkında olmadan bu durumu yasıyor demıstı doktorum benim düzenim degısmedı hıc her ay nasılsa yogunluk agrı fılan yıne aynı olurdum tabi her kısıde aynı mıdır bılemem

Benn 7 gün geciktim

herkese selamlar nasılsınız kızlar ıyısınızdır umarım
dr acılıyetı yok ama planınızda varsa gebelik çekimini öneirirm dedi ya kararsız kaldım
ucretı da cok fazla tetkık ve muayene vs vs
ıyı bır sekılde temızlersenız uzun sure gıdebilir ama hanı o da bır sure
zaten gebe kalınca ılk 3 ay ıslemyapmıyoruz sonrasında belkı sız ıstemeyebilirsiniz hanı o surecı yasamak ıstemezsınız belkı dedi
kararsız kaldım aşırı bir fikir verin canlar

her beden farklı tabi bu surecı yasadıgımda grurum bıreysel deneyım olarak

X