2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sizi teste boğuyorum hakkınızı helal edin bu da akşam testim buyrunuz idrar az mı geldi noldu iki çizgi de silik çıktı

Eklentiler

• IMG_3396.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 47
Eğer seni şu anda rahatsız eden bir durum varsa mutlaka tedaviye başla canım yoksa hamilelikte canına okur. Müdehale edemezler ilaçta kullanamazsın.

Eğer seni şu anda rahatsız eden bir durum varsa mutlaka tedaviye başla canım yoksa hamilelikte canına okur. Müdehale edemezler ilaçta kullanamazsın.
benı rahatsız etmıyor askım ama az ıltıhap var kokunde dedi işte dediklerini yaparsam kullanılabilrimiş bir süre daha .
ama bu sure 1 ay mı 9 ay mı belirsiz yani ilk patlamasnı her 2 taraftan da evlednıgım donemde yasadım yogun stres de eklendi vala karrarsızım inanın

Canım benim 6 haftanın sonuna kadar devam etti kanama olmadı beta arttık 7 haftaya giriyorduk kese yok dediler kimyasal dediler o yüzden öğrendim ben normalde 27 günde bir adet oluyorum yarın olmam gerekiyor bakalım artık kafam karıştı benimde

İltihap varsa tedavi ol bence canım. Daha önce gebelik yaşadın mı bilmiyorum ama çokta konforlu bir süreç değil elinden geldiğince önlem al bence

Senı yalnız bırakmak ıstemezdım minnoşumm amaaa benım tek ılıskı pazartesı oldugundan sana eslık edemiciğimyoksa hıc kacırmazdım.salı günü patlatırım ama bır test senınle
Ben de iki ilişki ile umutlanıyorum sonrasında hiç olmadı aaşko bir bakarsın sana da bana da olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…