2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bendede aynı şekilde herhalde strestende olabilir ama benim 30 haziran düşük oldu ben ogünü baz alara son adet dedim acaba günüm degiştimi bilmiyorum ki çünkü yumurtlama belirtilerim 4 gün önce oldu bunu farkettim

O benden titiz ve ici rahat etmedigi icin evi kendisi supuruyor bir yonden basak erkegi iyi oluyor aslinda
Benim eşim sadece işi, evrakları konusunda titiz dosyalarinda herşey düzenlidir.
Ev dağılsın umrunda değil, hani toplu neresi dağınık der ama toplanınca da ooh ya hep şöyle temiz kalsa ya der ona bı toplayan lazım işine geldigi zaman başak damarı tutuyor

Düşükten sonra değişmiş olabilir canım günün, ben testle takip ettim belki benim de testte sıkıntı olmuştur bu haftasonu gelir herhalde. Sen de kafana takmamaya çalış, düşük vücut dengeni değiştirmistir belki, ya da fark etmeden stres yapmissindir

Aa yok eşim her seyde titiz tezgahta bulasik olsa sunlari yika burayi boyle gorunce dayanamiyorum diyor. Surekli is konusunda o bana kiziyor

Aynen cnm ya hayırlısı olur inşallah hepimiz içinnn sağlıklı bi şekilde alalım bebişlerimizi kucaklarımıza

Aa yok eşim her seyde titiz tezgahta bulasik olsa sunlari yika burayi boyle gorunce dayanamiyorum diyor. Surekli is konusunda o bana kiziyor
Bana herhangi bir iş dediği zaman bu evde sadece ben yaşamıyorum diyorum yemek yapar ama bulaşık hiç yıkamaz çok çok nadir yani, nasıl başak benimki anlamadım

Ayy melosummm sen sımdı ne guzel asure yapmıssındır canım cektııı valla yaaabu ara çok ıstahlıyımbu belırtıler bızlere guzelll haberler getırsıııın
Şu hayatta sevmediğim 2 tatlı var biri güllaç diğer aşure galiba. Maalesef benimle değiller.

Normalde adetim ya erken gelir ya gününde bugün günüm ama gelen giden yok kist falan diyince acaba bende de mi oldu diye

Canım ben de kist vardı, herhangi bir gecikme yapmadı ben de, herkeste farklı olabilir ama tabi, ben de ilişki de ağrı yapıyordu 5 cm' lik ve 3 cm' lik kist vardı, endişelenme yani, hem olsa bile adetle atılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…