2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

olmazsan git canım çünkü ben dün oldum senin yumurtlaman da bende bir gün önceydi o yüzden ilaçta kullanmıştın belki kist olmuştur doktor söktürücü verir daha fazla beklemezsin tatlım
Oldum sabah hasta kendi olmam gereken günde oldum yumurtlamaya göre geç oldum

Bende İkiz fikrini çok benimsedim. Tek seferde kurtuluş gibi geliyor.

Beni yakaladıkları her fırsatta ne zaman hamile kalacağımı dert edinen iyi yürekli teyzelerin evine gidip ikiz çocuklarımla günlerini güzelleştirmek istiyorum. O kadar dert edinip benim moralimi her fırsatta bozdukları için bu iyiliği onlara yapmalıyım diye düşünüyorum 😄
o kadar iyi fikir ki :KK70: evin ağzına ederken oturduğumuz yerden yapma çocuuuum diyelim sadece :KK70: ev sahibi kriz geçirsin

Kesinlikle ben de artık bu şekilde düşünüyorum 😅 hamilelik olaylarını özlerim belki o yüzden ikinciyi de isterim diyordum, ikizi de Allah isteyene versin diyordum. Bu kadar stresli bir olay olduğunu görünce ikisi bir arada çıkabilir artık diyorum 😂
Şöyle kolaylıkla hamile kalabiliyor olsak tek gecede yanlışlıkla falan😅 belki isteriz ikinciyi de ama yok anacım aylardır uğraşıyorum bi gelsin tam gelsin bana yeter 😂

Kızlar bir şeyi merak ediyorum bilenler cevaplarsa çok sevinirim. Şimdi biz ovulasyon testi yapıyoruz ya lh yukseliyor bir kaç gün de pik kalıyor. Test silindikten sonra 24-36 saat içinde mi ilişki olmalı yoksa test silinse dahi yumurta daha catlamamis olabilir mi? Geç döllenme deniyor ya mesela ovulasyon testi kullansak dahi silindikten bir kaç gün sonra döllenme ihtimali var mı?
bence var canım. Çatlatma iğnesinde bile bir hafta ilişki öneriliyor ne zaman çatlayacağı belli olmadığı için

Şöyle kolaylıkla hamile kalabiliyor olsak tek gecede yanlışlıkla falan😅 belki isteriz ikinciyi de ama yok anacım aylardır uğraşıyorum bi gelsin tam gelsin bana yeter 😂
Aynen ben de çok kolay bişey sanıyordum bir şu ay yaparız şu ay doğar falan diyodum 🤭😂😂

o kadar iyi fikir ki :KK70: evin ağzına ederken oturduğumuz yerden yapma çocuuuum diyelim sadece :KK70: ev sahibi kriz geçirsin
Ayy bunlarda böyle deyip geniş geniş yayılıp kahvemi içmek istiyorum😄 belki çocukların eline de yiyeceklerden verip geze geze yemelerine müsade ederim😄.

Doğuracağım çocuk bu kadar dert oluyorsa onlara, sonuçlarına da beraber katlanmalıyız😄

Ayy bunlarda böyle deyip geniş geniş yayılıp kahvemi içmek istiyorum😄 belki çocukların eline de yiyeceklerden verip geze geze yemelerine müsade ederim😄.

Doğuracağım çocuk bu kadar dert oluyorsa onlara, sonuçlarına da beraber katlanmalıyız😄
geze geze yedirmek dedin oturduğum yerde gerildim :KK70: ama hepsini hak ediyorlar alasını yapalım inşAllah :KK70:

Aslında önemli olan ilişki zamanları test silikleşmeye başladıktan sonra değil mi Melisa?
Ben pik günü ilişkiyle hamileydim test yaptığım zamanla tutuyordu bat, siliklesme zamanı falan. Şimdi 14u öğlen silik gibi 15i femometere göre %68 falan 16sı da iyice 20lere düşmüş. 16'si da sabahın köründe ilişki olmuştu demiştim ya 🤭😂 o kafamı karıştırıyor acaba olmuş olabilir mi diye. Çünkü siliklestiği günü 1. Gün sayarsak 14. Günde regl olurdum dun ya da bugün olmam lazım hala bisey yok🙄

Ben pik günü ilişkiyle hamileydim test yaptığım zamanla tutuyordu bat, siliklesme zamanı falan. Şimdi 14u öğlen silik gibi 15i femometere göre %68 falan 16sı da iyice 20lere düşmüş. 16'si da sabahın köründe ilişki olmuştu demiştim ya 🤭😂 o kafamı karıştırıyor acaba olmuş olabilir mi diye. Çünkü siliklestiği günü 1. Gün sayarsak 14. Günde regl olurdum dun ya da bugün olmam lazım hala bisey yok🙄
yarına da regl olmazsan test yap bence :)

X