2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İçinden geldiği gibi etmen önemli doğal olduğunu gösterir ben vallaha sohbet eder gibi konuşuyorum. Allahım ya sen çok tatlısın sen birtanesin sen ol de olmayacak şey yok şu dünyada . Ben böyle dua edince içim huzurla doluyor. Önemli olan da bu samimi hissettiğin şekilde etmeli insan. Kalıplarla dua edilirse içtenliğini kaybedebilir. Nasıl iyi hissediyorsan öyle. O bizi her şekilde anlar canım Allahım benim bir tane o bir tane😍😍😍😍😍
Haklısın bebeğim ne kadar sevdiğimi de söylemem gerekiyor 😍

Çok güzel bir örnek oldu bebeğim teşekkür ederim 😍 ama işte dua ederken rahatsız hissediyorum bunu aşmam gerek. Dertleşir gibi içimi de döküyorum ama isterken bir çekinme durumu oluyor
Olmasın olmasın O kalplerdekini bilir. Ben çok çok çok huzurlu hissediyorum sen de hissedeceksin eminim❤️

Merhaba
30 haziran adet oldum 6 gun surdu ve son gun esimle korunmasiz iliski yasadik(icime de bosalma oldu) daha sonra 2-3 gune veya gun asiri iliskimiz oldu geri cekilme yolu ile.Birde ben antidepresan kullaniyordum biraktim basta cok bas donmem vardi ama azaldi simdi 2 hafta falan oldu. Bir haftadir karin agrisi kasiklarim agriyor yaniyor batiyor gibi. Sol tarafimin ustune yatamiyorum bile aciyor gun asiri bulanti var yemek yedikten sonra ve sabahlari hapsurmalar basladi alerjim oldugunda olurdu ama bu oyle degil gozum falan kasinmiyor sadece tek tuk var parfum kokusundan bile tiksiniyorum yemek kokusu kotu kokular midemi bulandiriyor artik. Yuzum yaniyor arada ama atesim sabit bazen de tansiyonum dusuyor.adetime 3 gun akintim da dun basladi sari akinti seklinde genelde beyaz olur benim ayrica dun kan testi verdim negatif dedi doktor idrar testleri de negatif acaba neden boyle oldu ?hamilelik olabilir mi hala ihtimal var midir sizce

Valla hiç içim huzur doldu biliyomusun müslümanım elhamdürillah ama işte farklı bir dine mensup ülkede olunca ne ezan sesi ne farklı birşey olmayınca şeytanda yakın oluyo tahminimce dürtüklüyorlar beni arada bende sen büyüksün allahcım diyorum bir dua okuyorum sonra çok şükür halimize diyorum 🙏❤️
Öyle bebeğim mesela Mekke’de yaşayanlarla biz de aynı değiliz. Orada her vakti Kabe’de görerek kılmak gibi bir lüksleri var. Düşünsene insan asla dinden uzaklaşamaz gibi düşünüyoruz ama öyle olmuyor ☺️ Allah’ın adaleti her insan için geçerli

Öyle bebeğim mesela Mekke’de yaşayanlarla biz de aynı değiliz. Orada her vakti Kabe’de görerek kılmak gibi bir lüksleri var. Düşünsene insan asla dinden uzaklaşamaz gibi düşünüyoruz ama öyle olmuyor ☺️ Allah’ın adaleti her insan için geçerli
Sen çok doğru konuşuyosunn kuzum aslında herşey bizim elimizde ay Allah senden razı olsun 🥰🥰😘😘

X