2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

24unde pık olmustu ovulasyon testı ama degerlendırme sadece 26sında oldu 😊küstük ya bıde dr yumurtlama olmaz belkı fln dıyınce bırakmıstım bu ıslerı 😀🫣adetın 16.gunu oldu tek ılıskı,bat 4unde daha cook var(benım luteal 10-11 gun suruyor ama bunu goz onunde bulundur askm degerlendırırken)😍bı bulent hoca bı sen dedıgınız hep cıkıyor😊😊
Yorumunu beklıyom askm yaa ıkı saattııır burdaaa😂😂ahahahah ,çokca kasık ve gogus agrısı mevcut,bugunku testlerdende yola cıkarak bı yorumla😂😂😂 melegim can melegim can

Yorumunu beklıyom askm yaa ıkı saattııır burdaaa😂😂ahahahah ,çokca kasık ve gogus agrısı mevcut,bugunku testlerdende yola cıkarak bı yorumla😂😂😂 melegim can melegim can
Gögüs agrıyorsa o iş tamam kuzum zaten yumurtan kaliteli e2 den bunu gmrdük kuzum. Hatta ilişkiye devam et ben çatlamakta olan yumurtanda oldugunu düşünüyorum. Daha yumurtan çatlayalı 3 gün oldu progesteron iyi çatlamadan 7 gün sonra bakılsaydı daha yüksek görürdük inşallah bebişin yerleşiyordur kuzum

Gögüs agrıyorsa o iş tamam kuzum zaten yumurtan kaliteli e2 den bunu gmrdük kuzum. Hatta ilişkiye devam et ben çatlamakta olan yumurtanda oldugunu düşünüyorum. Daha yumurtan çatlayalı 3 gün oldu progesteron iyi çatlamadan 7 gün sonra bakılsaydı daha yüksek görürdük inşallah bebişin yerleşiyordur kuzum
Artık bulasık yıkamaya gıdebılırım🙏😍❤️❤️❤️

Yine gölgeler yine ben 🤮

Eklentiler

• IMG_6595.jpeg
    IMG_6595.jpeg
    63,9 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar sizinle bunu paylaşmam lazım. Farklı bir şey yaşadım akşam 20.30 21:00 arası. Eşimle parkta bankta oturuyoruz oturduğum yerde beynim döndü böyle başım nasıl dönüyor kafam leyla oldu toparlayamadım kendimi. Ya diyorum progestandan olsa şöyle oluyor ben Progestanı öğlen içiyorum 12 de. 13.00da baş dönmem başlıyor yarım saat kadar sonra geçiyor. Bu saate kadar Progestanın yan etkisi kalır mı? Her zaman ama her zaman hapı içtikten sonra yaşıyorum bazen de yaşamıyorum hatta. Bu bir de çok farklıydı kendime gelemedim. Eşim yürütttü falan biraz. Yaaaa acaba mı dedim. Umutlandım yaaa.Tansiyonum düştü resmen hissettim beynim Leyla oldu
Bende sabah akşam progestan kullanıyorum bende de ciddi baş dönmesi oluyor inşallah gebelik belirtisidir <3

Her şey bu kadar mı uyumlu olur😍 rabbim umutlarımızın karşılığını en güzel şekilde yaşatır İnşAllah 😍

Kankiler bu aralar dua tarzımı değiştirdim sizle de fikir alışverişi yapalım yanlış cümleler kurmak istemiyorum. Mesela önceden rabbim bana hayırlı sağlıklı evlat nasip et diyorsam şimdi rabbim lütfen bana hayırlı sağlıklı evlat nasip eder misin? Diyorum. Bir insandan bile rica ederken rabbimden emir cümlesiyle istemek hoş değil sanki dimi ?
Hayır allahtan emin olarak istemek doğru istiyorum gibi ver gibi.. dediğin gibi söylersen Allah'tan şüphe duyuyormuşsum gibi olur ( ne çok gibi kullandım) 🤭 bununla ilgili bir video vardı bulursam atarım ☺️

X