2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Buyuyor valla az kaldi cok cabuk gecti zaman. Karnim 9 aylik gibii 😂😂 dualarimdasin kuzum insallah Allah isteyen herkese nasip etsin ❤️❤️
Maşallah size kuzum. Kız nasıl geçiyor zaman allahım saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım benim darısıda bizlere saglıkla inşallah ♥️♥️

Her şey bu kadar mı uyumlu olur😍 rabbim umutlarımızın karşılığını en güzel şekilde yaşatır İnşAllah 😍

Kankiler bu aralar dua tarzımı değiştirdim sizle de fikir alışverişi yapalım yanlış cümleler kurmak istemiyorum. Mesela önceden rabbim bana hayırlı sağlıklı evlat nasip et diyorsam şimdi rabbim lütfen bana hayırlı sağlıklı evlat nasip eder misin? Diyorum. Bir insandan bile rica ederken rabbimden emir cümlesiyle istemek hoş değil sanki dimi ?
Çok mantıklı ne kadarda doğru dedin vallahi bu benim aklıma hiç gelmemişti biliyomusun burda o kadar uzaklaşıyorum ki dinden bunun çok farkındayım çok kötü bir durum 😞😞

Her şey bu kadar mı uyumlu olur😍 rabbim umutlarımızın karşılığını en güzel şekilde yaşatır İnşAllah 😍

Kankiler bu aralar dua tarzımı değiştirdim sizle de fikir alışverişi yapalım yanlış cümleler kurmak istemiyorum. Mesela önceden rabbim bana hayırlı sağlıklı evlat nasip et diyorsam şimdi rabbim lütfen bana hayırlı sağlıklı evlat nasip eder misin? Diyorum. Bir insandan bile rica ederken rabbimden emir cümlesiyle istemek hoş değil sanki dimi ?
Ay canım çok güzel ve ince vir nokta düşünmüşsün
Bende şöyle ekliyorum hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip et/eyle
İsteyen herkese sonra şuan doğum yapan diye uzuyor liste :)

Kuzum senin yumoş ne zaman çatladı kaç gün var test yapmana
24unde pık olmustu ovulasyon testı ama degerlendırme sadece 26sında oldu 😊küstük ya bıde dr yumurtlama olmaz belkı fln dıyınce bırakmıstım bu ıslerı 😀🫣adetın 16.gunu oldu tek ılıskı,bat 4unde daha cook var(benım luteal 10-11 gun suruyor ama bunu goz onunde bulundur askm degerlendırırken)😍bı bulent hoca bı sen dedıgınız hep cıkıyor😊😊

Allah’a dua ederken içinden geldiği gibi dua edebilirsin canım. O zaten bunu seviyor. Senin ona yakarış şeklini. Sana özgü çünkü . Bu kibirden değil samimiyetten. İçinden gelişin doğal oluşu önemli olan. Zaten o niyetleri bilir.Bununla ilgili bir kıssa vardı hatta bulursam atayım sana.

Çok mantıklı ne kadarda doğru dedin vallahi bu benim aklıma hiç gelmemişti biliyomusun burda o kadar uzaklaşıyorum ki dinden bunun çok farkındayım çok kötü bir durum 😞😞
YouTube’da rukye ayetlerini inşirah suresini açıp dinlet evine bebeğim iyi gelecektir her şeye 😍ilerleyen zaman da bakara suresini de açarsın. Yavaş yavaş ilgini arttırırsın ☺️

Ay canım çok güzel ve ince vir nokta düşünmüşsün
Bende şöyle ekliyorum hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip et/eyle
İsteyen herkese sonra şuan doğum yapan diye uzuyor liste :)
Dimi ya bir de ekstra internetten konuştuğum gerçek isimlerini bilmediğim tüm arkadaşlarıma diyorum İnşAllah hepimiz için kabul olur 🥰

24unde pık olmustu ovulasyon testı ama degerlendırme sadece 26sında oldu 😊küstük ya bıde dr yumurtlama olmaz belkı fln dıyınce bırakmıstım bu ıslerı 😀🫣adetın 16.gunu oldu tek ılıskı,bat 4unde daha cook var(benım luteal 10-11 gun suruyor ama bunu goz onunde bulundur askm degerlendırırken)😍bı bulent hoca bı sen dedıgınız hep cıkıyor😊😊
Luteal evrede 12. Günü kırmızısız görürsek kesin hamileyizdir zaten bu açıdan düşünürsek avantaj 😂😂😂

Canm testin varsa yarın sabah bir daha yap çok çok az kalmış gibi duruyor pike 😊
Benim bazende testtede pik olmadan en fazla böyleyken siliklesmeye başlamıştı
Garanti olsun yarnda yap belli olur 😉
Tamam kuzum yapıcam zaten tabi ki devam testlere. Devamında anlarız pik miymiş değil miymiş artık.

X