2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bence bu testlere guvenmemek gerek. Arkadasimin esine hareketlilik %1 dendi. Kiz agladi. Diger ay hamile kaldi

Valla çok araştırdık doktorlara gittik maalesef. Tetikleyici etkenler ortadan kalkması gerekiyor tamamen. E o da olmuyor.
Bende de var kafamı alıp duvarlara vuruyorum acıdan ağlıyorum yere eğilmeye korkuyorum tonlarca ağrılık kafamdan aşağı çekiliyor sanki. Allahım düşmanıma bile vermesin adını bile anmak istemiyorum

Oy maşallah yaaa
Tek fark esi proxed kullandi. Ama doktor bunun gecici oldugunu asilama bile zor olur dedi. Erkeklerin o zaman ki stresine yorgunluguna herseye gore degisiyor bu durum. Benim esimede %24 hareketlilik dendi. 3 ay daha dene olmassa asilama dedi o ay hamile kaldim kendiligimden. O yuzden Allah istesin yeterki

Çizgi var canım benn de gördüm

Kızlar benim adetim gelecek gibi değil ağrım bile yok benim illaki ağrım sızım başlardı mevsimsel geçikme olabilir mi ? Çatlamayı da kesin gördüm yani ben testle takip ettim doktora bile gitmiştim bugün çatlar kesin demişti

Valla bir sürü etken olabiliyor kuzum gecikmelerde.

Mevsimlerdense bence stres daha ön planda bizde

Henüz gelen giden yok canım ben de, bat tarihim yarın benim, ara ara kasıklarıma ağrı giriyor ve belimin sol tarafı ağrıyor, genelde gününde olurum yarını bekliyorum, ben sık sık yazamıyorum ama takipteyim sizleri kızlar, sessizce okuyorum, hepimizin gönlünden geçen olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…