2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

ya bu tpıge geldıgımde 300 lerdeydım sanırsam sımdı masallah bın lere yaklasıyorum
sızı tanımak sanal da olsa cok guzel sevgılı anne adaylarım, hepımız bırbırımızın tecrubesınden yararlanıyoruz mis
bı arkadas ansiklopedi :KK200: demişti o kadar haklı kiii
:eek:

ya bu tpıge geldıgımde 300 lerdeydım sanırsam sımdı masallah bın lere yaklasıyorum
sızı tanımak sanal da olsa cok guzel sevgılı anne adaylarım, hepımız bırbırımızın tecrubesınden yararlanıyoruz mis
bı arkadas ansiklopedi :KK200: demişti o kadar haklı kiii
:eek:
Hoş geldin kader arkadaşımız ♥️♥️♥️ birbirimize motive olup birimizin mutlu haberlerini alalım inşallah 🥰🥰🥰

Ben de aynı durumdayım Şuan duygudurumlarım cok değişiyor dün çok iyiydim bugğn aşırı moralim bozuk en ufak şeye alınganlık gösteriyorum ağlıyorum falan. Moralim bozuk canım sıkkın. Benim de yakın galiba
Sen ikizler miydin ☺️ Daha bir kaç saat önce havalarda uçuyordun noldu bir anda

Kızlar ablam İstanbul dan geldi ben bi anneme kaçıyorum artık gece gelirim. Yarın akşam da düğünümüz var yarın akşam da yokum. Cumartesi ablam burada olacak artık o gün de Allah kerim. Gelip gelip hamile varsa anca işaretlerim herhalde.

Aaay kızlar ben dayanamadım test yaptım iyice bağımlısı oldum ya ahahaha 😂 şizofren gibi çizgi görüyorum testlerde sürekli ama görebildiğimi fotoda yakalayabildim sonunda 😅 innovita böyle olunca miratech erken gebelik yaptım o negatif tabii, innovitaya da tam güvenim yok da insan bağımlı olunca birakamiyomus 🤭😂
Şimdi gördüm ama bu innovita ise maalesef çok güvenemedim bana da çıkartmıştı of ben resmen bütün testlerle vukuatlıyım ve burda yapan arkadaşlara da felaket tellallığı yapıyormuş gibi hissediyorum bu yüzden🥺 inşallah bebiş vardır sende aşkım

Kızlar ablam İstanbul dan geldi ben bi anneme kaçıyorum artık gece gelirim. Yarın akşam da düğünümüz var yarın akşam da yokum. Cumartesi ablam burada olacak artık o gün de Allah kerim. Gelip gelip hamile varsa anca işaretlerim herhalde.
Keyfine bak canım iyi eğlenceler sen gelene kadar topik hamiş dolar inşallah 🥰🥰

X