2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Alceres içtim şimdi sağol canım benım hep ağrılı geçer kıvrandırır beni
Ben adet ağrısı olunca ilaç icmemeyi tercih ederim ama mecbur kalınca apranax içiyordum. Parol içince kanamayı kesiyordu.
Ama son aşılamamdan beri hiç adet ağrısı çekmiyorum nerdeyse 8 ay oldu.
Sırf bunun için bile aşılama yapmaya değer

Valla o kadar illet bi ağrıki diyorum çocuk doğursam bu acıya 10 kez doğururdum diye sonra diyorum ki saçma saçma konuşma nerden biliyon o acıyıda öyle diyon

Valla o kadar illet bi ağrıki diyorum çocuk doğursam bu acıya 10 kez doğururdum diye sonra diyorum ki saçma saçma konuşma nerden biliyon o acıyıda öyle diyon
Valla unuttum o ağrıları inşallah hamile kalırım da tamamen unuturum bol şekerli çay içmeyi denesen? İçine limon sıkıp. İlaç içmemek için elinden geleni yap en son çare onu dene

Arveles çok iyidir. Ancak benim migrenime sadece Majezik Duo iyi geliyor. O arveles ten daha güçlü.
Benim sadece adet ağrısı var şuan yerde yatmış kıvranıyorum mazejik çok zararlı diye duyduğum için almamıştım ondan ya kalbımı etkiliyormuş neymiş

Benim sadece adet ağrısı var şuan yerde yatmış kıvranıyorum mazejik çok zararlı diye duyduğum için almamıştım ondan ya kalbımı etkiliyormuş neymiş
Ben migren dışında içmiyorum hiç. Atak anında tek iyi gelen o. Adet sancısı onun yanında hafif geliyo bana. 1-2 saat sonra geçiyo zaten o ağrılar da. Ama herkeste farklı işte.

Canım bütün ay bekleyip, heves edip, her belirtiyi gebelik zannedip üstüne adet olunca yaşadığımız hayal kırıklığını düşününce o kadar normal ki bu hissettiklerin. Emin ol burda pek çok kişi bu duyguda, psikolojimiz git gelli, ağlıyoruz, şakaya vuruyoruz bir şekilde atlatmaya çalışıyoruz. umarım adetin gelmez ve mutlu haberi alırsın ha ola ki geldi bence de ertelemeyin. Belki üstünde bu kadar düşünmeyin derim ama ertelemeyin.

Ben migren dışında içmiyorum hiç. Atak anında tek iyi gelen o. Adet sancısı onun yanında hafif geliyo bana. 1-2 saat sonra geçiyo zaten o ağrılar da. Ama herkeste farklı işte.
Migren daha kötü evet canım günlerce ağrısı geçmiyo biliyorum onuda tedavisi yokmu migrenin acaba

Evet canım yalnız olmadığımı bilmek bir yandan beni rahatlatıyor, birbirimize destek oluyoruz bir şekilde içimizden birileri umudunu kaybetse de güzel haberi veriyor tekrar umutlaniyoruz. İnşallah gelmez adetim ve güzel haberle gelebilirim eşim de ertlememe taraftari bu şekilde devam edelim bakalım hayırlı zamanda gelsin minnosumuz

Ben de aynı durumdayım Şuan duygudurumlarım cok değişiyor dün çok iyiydim bugğn aşırı moralim bozuk en ufak şeye alınganlık gösteriyorum ağlıyorum falan. Moralim bozuk canım sıkkın. Benim de yakın galiba

İnşallah kırmızıları görmezsin canım ben de bugün ağladım epeyi yoğun duygularım kendimi tutamadım. İnşallah gözyaşlarımiz mutluluk gözyaşına dönüşür

Ohhhh bak dediğimiz gibi çıktı 19. Gün hormon bakmak nedir ya. Çok şükür canım. O minik bisürrü yumurta gerçek miymiş acaba? Ben ondan da şüphe duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…