2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuşuum senı etıketlemeyı unutmusum galıba küsmedın demıı ıyı haberı verırken😊😊😍 A Afratafrac bu ay bılıyosun benımkıne kızdım küstüm hatta hala kızgınım,koca döngü boyunca 1 ılıskı oldu sadece😂bıde ıstermısın tutsun hahaha😂oyle bısı olursa senden ötürü olur ben sana dıyım
Canım hazırlık yaptığıma fazla bakamadım buraya umarım iyisindir sonuçlar temiz dimi🥰🥰

O ozgeeeee1 yumurtadaşım pik oldu sanki😄 Ama bu ay hiç sancım olmadı senin var mı sancın?

Eklentiler

• IMG_20230727_174023.jpg
    IMG_20230727_174023.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 42
Canım hazırlık yaptığıma fazla bakamadım buraya umarım iyisindir sonuçlar temiz dimi🥰🥰
Sagol bebısm.once ıı degıl dedı burdakı doktor,sonra kayserıdekı dr um aradı gayet ıyı dedı(benım ıcın kayserıdekı dr um onemlı tabıkı).sorun yok Allahın ıznıyle 🌸❤️

kızlar bazen görüyorum lh testiyle hamile olduğunu öğrenenler oluyor. Her hamile kalanın lh testi koyu mu çıkar yoksa tesadüf mü? Eğer herkesin öyleyse elimde bir sürü lh testi var onu mu değerlendirsem ? 2 gebelik testim var onları şimdiden kullanmak istemiyorum çünkü yumurtlama 17 temmuzda olmuştu daha 10 Gün oldu anca.

kızlar bazen görüyorum lh testiyle hamile olduğunu öğrenenler oluyor. Her hamile kalanın lh testi koyu mu çıkar yoksa tesadüf mü? Eğer herkesin öyleyse elimde bir sürü lh testi var onu mu değerlendirsem ? 2 gebelik testim var onları şimdiden kullanmak istemiyorum çünkü yumurtlama 17 temmuzda olmuştu daha 10 Gün oldu anca.
Her hamilenin lh testi koyu çıkıyor ama her koyu çıkan lh testi sahibi hamile olmuyor ☺️ Benim geçen ay pike yakındı ama hamile değildim

X