2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben bugün regl olmadım, muhtemelen yarın olcam. O kadar değerlendirdik ama olmayınca olmuyor demek ki 🥺 üzerimde regl duygusallığı var moralim niyeyse aşırı bozuk. Bir yanım zamanı var akışa bırak diyor, bir yanim da şu kürü yapayım bu sefer tutar belki diyor. Böyle herseyi bosverip ne zaman olacaksa olsun diye yoluma bakasim var bir yandan da bir an önce olsun istiyorum. Ne istediğimi ben de bilmiyorum 🥺 eşim kolay olmuyor hemen çocuk ertelemeyelim diyor ama böyle de psikolojim bozuluyor. İçimi dokesim geldi moralim neden bu kadar bozuk niye bu kadar mutsuzum bilmiyorum 😔
Çok normal stres yapma yapınca hiç olmuyor korunma akışına bırak Allah hayırlı zamanda verir inşallah üzme tatlı canını

Aynı anda 3 ovulasyon testi yaptım en koyusunu innovita çıkartıyor bebeğim. Algılaması çok hassas. Pik olduğunda da T çizgisi aşşırı koyu olması lazım. Diğerlerinde aynı renk olabiliyo. Sanki yarına pik gbi geldi bana.
Ay süper. Çok güzel bilgiler bunlar 😍 Akşam 8’i geçirmeden bi tane daha yaparım artımed gidişata bakarız 😍

Yani doktordan daha iyi biliyoruz 😂 o testleri 19.gün yaptırmak nedir yani 🙈 çok sevindim kuzum ❤️😍
Gercekten oyle doktorum burası artık😊aman ne uzuldum ne uzuldum bugun.cok sagol canım benım😊❤️🌸🌸sen ne yaptın cok takıp edemedım bugun kafam cok dumanlıydı,konustunmu drla karsr verdınmı ne zaman gıdeceksın bı daha.gercekten dr cok farkedıyor bence senınde hıc canını sıkacagın bısey cıkmayacak allahın ıznıyle🙏❤️❤️

X