2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuşuum senı etıketlemeyı unutmusum galıba küsmedın demıı ıyı haberı verırken😊😊😍 A Afratafrac bu ay bılıyosun benımkıne kızdım küstüm hatta hala kızgınım,koca döngü boyunca 1 ılıskı oldu sadece😂bıde ıstermısın tutsun hahaha😂oyle bısı olursa senden ötürü olur ben sana dıyım

Akşam test sonucuna göre karar verelim bence. Baktık pik oldu değerlendirin derim. Olması ama çok yakın gibiyse yarına bırakın bence. Ama bizim için no problem diyorsanız siz bilirsiniz 😂
Çok sıcak afroşum çok sıcak 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ tek ilişkiyle şu günde kesin hamile kalınıyor diye bir şey olsaydı ben onu seçerdim😂😂

Kuşuum senı etıketlemeyı unutmusum galıba küsmedın demıı ıyı haberı verırken😊😊😍 A Afratafrac bu ay bılıyosun benımkıne kızdım küstüm hatta hala kızgınım,koca döngü boyunca 1 ılıskı oldu sadece😂bıde ıstermısın tutsun hahaha😂oyle bısı olursa senden ötürü olur ben sana dıyım
Yok kız niye küseyim. Ben hala unutuyom nickleri. Kafam karışıyo 😂 bu etiketleme işlerinde alınganlık yapmayıversin bence kimse.
Seviyorum seni💕 sen mutlu ol hep.

Aaay kızlar ben dayanamadım test yaptım iyice bağımlısı oldum ya ahahaha 😂 şizofren gibi çizgi görüyorum testlerde sürekli ama görebildiğimi fotoda yakalayabildim sonunda 😅 innovita böyle olunca miratech erken gebelik yaptım o negatif tabii, innovitaya da tam güvenim yok da insan bağımlı olunca birakamiyomus 🤭😂

Eklentiler

• IMG_20230727_173150.jpg
    IMG_20230727_173150.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 63
Çok sıcak afroşum çok sıcak 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ tek ilişkiyle şu günde kesin hamile kalınıyor diye bir şey olsaydı ben onu seçerdim😂😂
Taktik veriyorum herkes yanaşsın.

İlişki öncesi buz gibi suyla yıkanıyorsunuz sonra ilişki oluyor. İlişki bitene kadar o serinlik devam ediyo. 😂 Sonra yine soğuk duşa

X