2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

moral bozman canım bu hormanlar her ay degişkenlik gösteriyo son zamanlarda yaşadıkların yada yediğin içtiklerinde etkilemiş olabilir doktorunla görüş bi şekilde düzene girecektir

Kuzum hiç sıkma canını en azından pco oldugunu ögrenebildin hiç göstermese kendini napacaktın en azından yumurta büyütücü ilaç ve çatlatma ignesi ile hamile kalman daha kolay olur. En azından çaresi var kuzum. Her hangi bir bitkisel ürün takviye felan kullandın mı

Adet olursun kuzum kendini strese sokma yumurtlamasak bile adet oluyoruz zaten her ay yumurtamız çatlamıyor kiste dönüşen adetle atılıyor

Takvıye kullandm proceıve f ve prowomen.yaa melosum yaa neye gore anovulasyon dedıkı bu ,ınternetten 5 uzerı ovulasyon sayılır progestron dıyor.anlayamadımkı.ben zaten 15.gun fln yumurtluyorum ovulasyon testıne gore.odamı yalan sımdı anlamadımkı valla.bende progestronu 7.5 gorunce sevınmıstım.ne dıyım dr un aramasını beklıycem mecburen.kadında bı seslı msj attı moralımı sıfırladı ortada yok sımdı

Ben ısrarla adet olunca testi tekrarlamanı tavsiye ediyorum canım. Bu degerlerin 19. Gün böyle çıkması gayet normal. Tamam pco olabilir ama doktorun dedigi kadar abartacak bişe yok bence. Birgebenin günlügüne atsana canım sonuçalarını ne dicek 19. Günü oldugunu söyle ama ben sonuçlarım anormal çıkınca atıyorum cevap veriyor. Dr mfk asistanınada yaz oda cevap veriyor

bence diğer doktorun görüşünü dikkate al canım. Ben bir doktora kalsa hemen acil ameliyata alınıyordum ki o doktorda çok ünlü bir doktor.kan testi bile yapmadan tümör var demişti ama değilmiş. boşu boşuna canımı sıktı sen de şimdi hepsini geride bırak doktorun arayınca detaylı şekilde bilgilendirecektir seni. internette de araştırma yapma. hepsi hemen düzelecek değerler çok şükür

seni oyalayacak bir şeyler bul canım. misafir çağır veya git. film izle dışarı çık yürüyüş yap, çalışıyorsan performansı arttır :)
Teşekkür ederim. Pek çevrem yok, misafir ağırlayamıyorum yoksa çok iyi fikir. Bir sürü iş çıkıyor. Spora sardım dikkatimi dağıtayım diye, ne zamandır yapıyorum. Önceden üşeniyordum.
Kızlar iki farklı testle geldim. İnnovita pik’e yakın duruyor baya fark var artımedle arasında. Siz ne düşünüyorsunuz?
Saat kaçta yapmıştın? Bu testler sabahsa akşam 6 gibi tekrar yapardım. Yaklaşınca günde iki test yapıyorum ben.

Kızlar iki farklı testle geldim. İnnovita pik’e yakın duruyor baya fark var artımedle arasında. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben PreMom diye bir uygulama kullanıyorum testleri de toplu ucuz innovita ya benziyor.

Belki o testleri de okumaya yardımcı olur. Her gün test yapınca fotoğrafını çekiyorum böyle. Otomatik okuyup oran veriyor testler için.

Eklentiler

• A96AE7CD-E77C-4093-86FC-BE9AB0CAE4C1.png
    341,5 KB · Görüntüleme: 78
Az önce yaptım test oturunca fotoğrafını çektim canım. Akşam da yapayım olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…