2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Valla rüyama girdi bugün ne kadar bilinçaltı yaptıysam test yapıyorum hemen iki çizgi beliriyor diyorum imkansız hiç belirtim yok diye diye uyandım
Yaaa off demi valla rüyalarımda bende yerleşme kanaması geliyordu hahahahaha öylenuyandım kafayı yicez bu gidişle

Yaaa off demi valla rüyalarımda bende yerleşme kanaması geliyordu hahahahaha öylenuyandım kafayı yicez bu gidişle
Ay bende sabaha karşı rüyamda test yapıyormuşum hemen çift çıkıyormuş eşimde yanımda oluyormuş bende süpriz yapamadım diye dertleniyormuşum. Kalktığımda çok huzurlu uyandım sanki gerçek gibiydi şimdi bir tık üzgünüm. Rüyalarımız gerçek olur inşallah :)

Canım benide yazabilir misin?Bu ay herkese hayırlı haberler inşallah.Uzun zamandır topiklere küskünüm şans getirmesi umuduyla katılıyım :)
Sat 10 Haziran Bat 10 Temmuz

Hahahaha valla ya inşallah gerçek olur amiiiiin

MaşaAllah yumurtan çok güzel büyümüş kaçıncı gün bugün Ciddi bir şey olduğu sanmam canım tahriş olmuş olabilir.son günlerde ilişki sıklığınız nasıldı? Kuruluk,isteksizlik gibi problemler yaşadıysan ondan olmuş olabilir.yine doktorda kültür bakmakla doğru yapmış sonuçta ilaç verecekse ona göre verir sen sıkma canını

Bugün 13. Gün yavrum sağda 14 solda 27 mm dedi. Ya seni çok seviyorum hep rahatlatıyosun beni inşallah ciddi bişey değildir yedim bitirdim kendimi. Regl sonrası ve 2 gün önce oldu ilişki biraz acıdı canım evet sorun oldu aslında ondandır inşallah canım benim çok sağol

Bende bir gölgelik görüyorum ama net çizgi olmayınca olmuyor işte

Öncelikle yumoşa sevindim. O zaman bugün yarın değerlendirme günlerin mutlaka, bel altına yastık ve değerlendirme sonrası bırak işi gücü 1 saat öyle kal.

İkinci konuya gelecek olursak o hiç sıkıntı yapılacak bir şey değil. Bazen bende olur. Tahriş olabiliyor, zorlanabilyor. Ancak bakması gerekiyor. Ona göre ilaç fitil vs verir 2-3 güne toplarsın zaten önemli görürse, sıkıntı yapmana gerek yok bebişim.

Tamam dediğin gibi yapıcam bebeğim. Çok sağol ya iyiki varsınız sizi çok seviyorum o kadar rahatladı ki içim canımsınız ya Rabbim hepimize sağlıcakla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…