2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

beklemedeyiz canım benimde 6 gün var bata bakalım ne olcak sen acaba bi daha mı görünsen doktora
Ya tarlusal sonrasında 10 gün bekleyin regl için diyolar burda okuduğum konularda. O yüzden bekliyorum zaten oldu olacağı kadar. Ama ilk defa göğüs uçlarım acıyor elim değince falan. Şişlik ve hassasiyeti saymıyorum bile olucam geralde yakında senin de az kalmış test yapmıyorsundur inşallah belirti var mı

yakında kırmızıları görürsün o zaman yok yapmadım canım ne gögsüm şişti ne agrı var nede kasık agrım var hiç bi belirti de yok pazar yapacam bakalım

Ya ben aslında istedim onu haziran 15 de doktorumdan ocak ayından beri düzensizim bu gün regl günüm ama olmadım diye söyleyip duphaston vermesini istedim ama doktorum hormonların iyi gözüktüğünü söyledi gerek duymadı.

yakında kırmızıları görürsün o zaman yok yapmadım canım ne gögsüm şişti ne agrı var nede kasık agrım var hiç bi belirti de yok pazar yapacam bakalım
Ay valla artık göreyim kız o kadar şiştim ki. Tartıda 2 kilo fazla çıkıyorum bu durumun regl ile değişmesini umuyorum lütfen 2 kilo şişkinlik ödem olsun o kadar diyetin üzerine kilo almış olmıyım

Hadi inşallah sessiz sessiz gelen gebeliklerden olur inşallah bat gelmeyince test yapma bence boşuna kafa yorgunluğu oluyor bat gelene kadar

Yaaa o zaman pıhtılaşman var senin bak bende olmasa bile göbekten kullanıyorum iğne gerçi lekelenme olursa bırak dedi ama sonra yeniden başla diyor..onlar hep çözülen durumlar genetik test çok önemli canım
Yaaa evet sen öyle demiştin..o zaman tekrar yaptır..birde sen erkenden kan vermeseydin hiç haberin bile olmazdı buna şükür etki Allah seni gönderdiki git yap gör yani durumunu..kaç kızlarımızın kimyasallarından haberleri bile yok canım

Evet canım çok doğru diyorsun bende öyle düşündüm en azından bu kadar erken öğrendim bu testleri tekrar vermeme ön ayak oldu hayırlısı olsun bebeğim

Bende öyle dün hastaneden çıktım 1 gün yatdım lekelenmem oldu şimdide dinleniyorum canım.Sana diyorum dediğim masajı yap sökülücen hem doktorda görün

Ben aslında bu ay katılmayacaktım o kadar tatlısınız ki kopamadım

Bende öyle dün hastaneden çıktım 1 gün yatdım lekelenmem oldu şimdide dinleniyorum canım.Sana diyorum dediğim masajı yap sökülücen hem doktorda görün
Çok geçmiş olsun canım Allahım seni de yavrunu da korusun inşallah şimdi iyisindir inşallah şimdi açıp yapıcam canım teşekkür ederim.

ay öylemi diyorsun nasıl dayanacam

pıhtılaşme test, ne oluyor canım ya kadın doğumda olmuyor galiba değil mi .benim de 2 ay üst üste oldu kimyasal.ben de mi versem acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…