2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bana bişiler oluyor ilk defa bebek kıyafeti, hastane çıkış, örtü, çanta ıvır zıvır gibi eşyalara bakmaya başladım. İçim eriyor bakarken. Bugüne kadar hiç bakmamıştım. Almak istiyorum bişiler

Ben artık tamamen hazırım evren duy beni Meleğimi bekliyorum.İnşallah Ağustos ayında alacağım güzel haberi

Birazcık olumlama yapalım

Tamamen silikleşsede 2 defa da olsa bir boş bir dolu devam et canım bugünüde degerlemdirmeye çalış bence

Azcık daha dayan annesi bi gelsin neler neler alırsın

Hepsini alacaksın en güzellerinden bebeğim. Ama acele etme lütfen son trimesterde almaya başlarsın

Canım çok bişey yapma gün içinde dinlen pek bilgim yok aslında kahverengi hakkında ama kırmızı ve pembe kötü diye biliyorum bilen kızlar cevap verecektir dikkat et kendine
Canım ben düşük yaptığım da kan taze kansa eğer ondan kork demişti telefonla doktorla gördüğümde ama kahrengi eski kan gibiyse yerleşme kanamasıdır demişti takip et lekeyi

Amin kuzum inşallah güzel ilerlesin

Kızlar bana yardımcı olur musunuz
Şaş 3 Temmuz bat 31 Temmuz çatlatma iğdesinde 6 gün sonra ovi de pik gördüm ve bu gün diş çektirmek zorunda kaldım ama ağrı kesici kullanmaya korkuyorum çok ta ağrım var ne yapsam bilemedim ve beni de ekler misiniz

Karanfil yağı dene muhakkak canım

Hamileliği ilk günlerinde kullanılan ilaçların bebeğe zararı olmadığını okumuştum. Yine de parol içebilirsin belki. Bazen kadınlar 2 parol birden içiyolar. Ekliyorum kuzum. Hayırlı haberini alırız inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…