2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hamileliği ilk günlerinde kullanılan ilaçların bebeğe zararı olmadığını okumuştum. Yine de parol içebilirsin belki. Bazen kadınlar 2 parol birden içiyolar. Ekliyorum kuzum. Hayırlı haberini alırız inşallah.
Diş doktorum a da hamile kalmaya çalıştığımı söyledim çekmez diye düşünüyordum bu diş hamile kalırsam büyük döküntü olur dedi çekti

Diş doktorum a da hamile kalmaya çalıştığımı söyledim çekmez diye düşünüyordum bu diş hamile kalırsam büyük döküntü olur dedi çekti
İyi yapmış doktorun, hamileyken daha fazla artıyor diş sorunları. Bebek annenin deposundan beslendiği için vitamin eksikliğin artıyor.

Ben bu gün siş tedavisine başladım baya dolgularım falan var kaplamalarım hamile kalırsam ne yapacağız dedim doktorunla konuşacağım dedi ama ne konuşacak bilmiyorum 😅
Ay benimde kanal olan dişimin dolgusu düştü ağrı var büyük ihtimal kanalı rekrarlıcaklar

Bu arada 2 hafta önce ben de dişçiye gitmiştim hamile kalmadan önce dişlerimi temizlettim güzelce. 1 tane çürüğüm oluşmuş ona dolgu yapıldı.Ama hamileliğimin başı olsaydı ve çok ağrısaydı yine giderdim mecbur.

X