2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım mecbur Bat bekleyeceksin o zaman. Yumurtlama takibi yapmadıysan belki geç döllenme olmuştur ve geç çıkabilir. ancak normal zamanda yumurtlama olduysa şimdiye çıkmalıydı.
Yumurtlama ne mzn oldu bilmiyorum en son ve yumurtlama dönemleri değerlendirmeye çalıştığımız gün 8 10 gunleriydi o gunlerde tutuysa simdiye kadar cikardi diyilmi

Evet bencede erken görebilirdin ama sanki tam vaktinde olduyumurtlama bitincede bırakma kullanmayı canım
İnşallah hayırlısı olsun kuzum bugün 14. Gün. Kasıklarımda şuan ağrı var. Muhtemelen çatlıyor bence yine de emin değilim yarınki ateşe de bakacağım. Dün gece değerlendirdik umarım içerde yumurtayı karşılayan vardır

Bir fotoğrafı bile yok canım. Bir kez görseydim yavaş yavaş silinseydi hafızamdan. Böyle olunca hep hayal ediyorum nasıl olduğunu. Hayatımızın gerçeği bu sen gitmeden o eşiği atlamadan geçemeyecek bence. Bende çok ataklar yaşadım eşimi çok yordum belkide. Ama artık daha iyiyim çok şükür Sen de daha iyi olacaksın emin ol

Bence en az iki saat bekleyip yap canım

İnsallah iyi olacaz zaten zaman gectikce acimizi kabul edip saha iyi oluyoruz ama insallah saglikli bebeklerimizi kucagimiza alinca iste o zaman biraz daha iyi olacagiz ve insallah o zaman cok yakin

Ayyy yerim ben onu yerim ne güzel dua etmiş öyle MaşaAllah

Vardır vardır niqu 3-2 yöntemi ile içerde sperm kaldığını bize kanıtladı

Kızlar kimyasal gebelik olup olmadığını nasıl ve ne zaman anlarız
Kimyasal gebelik olduğu yükselmeyen veya sağlıklı artmayan beta hcgden anlaşılıyor birde ben şuna inanmıyorum gebeysen her türlü anlıyorsun ben bebeğimin hareketlerini her türlü hissederdim pıt pıt atışlarını görürdüm ama kimyasal gebeliğimde kendimi hiç Hamile gibi hissetmedim hatta bunu eşimede söylemiştim

Yarın sabah tekrar dene. Beklememiş idrar sayılıyor galiba yine de idrarın. Saatler geçmez sana ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…