2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

pik canım bunun daha açık rengine banada pik demişti inşalalh hayırlı haberler alırsın :)

Ya öyle mi doktor um 2 ile 4 ay veriyorum Allah nasip etsin olucak dedi ama ben çok uzuldum bu ay olmayınca
O nasıl doktormuş öyle. İLk defa 2 ila 4 ay veriyorum diyenini duyuyorum. Dur Bismillah yeni başlamışsınız. Sen içini ferah tut.

A Afratafrac çok pozitifti öyle bir enerji verdi ki iyi geldi gerçekten gruba onun dışında diğer arkadaşlarda hep pozitiftiler o yüzden bence mutluluk paylaştıkça çoğaldı
Sağl kuzum, beni ne kadar güzel görüyormuşsunuz, çok mutlu oldum kaç gündür. Sizler de öylesininiz.

Cnm bnım
Rabbim emeklerının karşılığını versin inşallah
Bu testin piki bu sekıldemi bılmıyorum ama tam pik gbi olmasada sen değerlendırmelerıne devam et cnm

Maşallah pik gibi duruyor kuzum. Değerlendirin bugünden itibaren

Merhaba kizlar. Haziran 21de kurtaj olmustum psikolojik olarak iyi olmadigim icin hastaneye gidip beta dususu takip etmedim hic ve on gun sonrasinda sadece korunmasiz iliski olmustu ondan sonra hep korunduk ve yumurtlamam sanirim 10-12 arasi oldu cunku cok akintim ve agrim vardi ve bahsettigim korunmasiz iliski 3nde olmustu . Dun sizin burda bahsettiginiz testten siparis etmiştim hamilelik planlayinca kullanirim diye bugun acaba betam sifirlanmis midir diye bir tanesini deneyeyim dedim ve bata 3 gun kala cikan testim gibi silik cizgi cikti gozle daha belli oluyor. Simdi benim merak ettigim betam bir aydir hala sifirlanmadi mi yoksa hamile olabilir miyim?

Eklentiler

• IMG_7025.jpeg
    125,9 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_7031.jpeg
    137,2 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_7028.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 60
Sat 26 haziran bat 24 haziran. Test mest hiçbişey yapmadım yaparsam gerilirim var mıydı yok muydu diye bekliycem bakalım ilk deneme

O zamandan bu zaman silik çizgi çıkmaz beta kalmaz bende düşük yaşadım ikizdi betam 2 haftada düştü senin üzerinden 1 ay geçmiş

Kuzum sen değerlendir bir solu bir boş. Bir de Birgebeningünlüğü ne yazınca cevap veriyor pik mi diye sorunca inofolic işine gelince de doktordan şimdi çıktım devam kullanmaya dedi

Canım bende klomene bağlı kist olmuştu ama sadece gecikme yaşadım. Zaten gecikme yaparmış kist. Öyle pıhtı falan görmedim hiç canım. Doktora da gitsen zaten atıldıysa kist göremez. Duruyorsa görebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…