2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşAllah yerleşmedir canım Regle bu kadar varken hep yerleşme olduğunu düşünüyorum

Cnm koyulaşma evde takıp edecksen her gun yapma
2 gunde 1 yap
Hergun yapılan testlerde koyulaşma pek belli olmuyor

Bnce zaten 2 gune kana gıdeceksen hiç strese gırme bekle
Sen nasıl bir profesyonelsin böyle senden çok şey öğrendim canım artık zırt pırt kan verip delik deşik olmak yok koyulaşma takibi 2 güne bir.eğer koyulaşırsa kan ver koyulaşmazsa kimyasal.kafam net artık çok teşekkür ederim sana burdan

Amin kuzum inşallah güzel sonuçlar alırsın evde test varsa yap merak ettim birde nerde kan verdin kuzum

Bende de oldu bu ve hayla sebebini bilmiyorum

Dün değerlendirdim canım vallahi o yorgunluğuma rağmen çarşamba günü gelecek misafirlerim salı geldi o yoğunluğa yorgunluğa rağmen gece 12 de değerlendirmeyi de yaptık
Ama ilişki bu kadar tazeyken yerleşme kanaması olabilir mi ya da regl sonrası ilişkiden tutar mı kafam karıştı çok inşallah öyledir tabii
Bende de oldu bu ve hayla sebebini bilmiyorum
Bu ay mı oldu canım peki ?

Cnm bnım eksik olma
Wallahi burda herkes biilgılerınden tecrubelerınden bahsedıyor,
Bnde elimden geldıgınce yardımcı olmaya calısıyorum
Sütten agzı yanan yogurdu üfleyerek yiyor.
Burdakı kızlar bılır hayal kırıklıklarımı.. oyuzden yasadıklarımdan yola cıkarak boyle yapılmalı bnce dıye yazıyorum

Bn ılk kımyasalımda ozmn kımyasal olayını yeni duymuştum koştum kan vermeye 4,18 cıktı
3er gün arayla kan verdım tabi guzel yukselmedi, 4 kez kan verdım adet oldum

2cide akıllandım evde test takıbı yaptım baktım koyulaşmıyor, anladım dırekt zten
1 kez kan verdım

3. Cüde acele etmıcem kan vermk yok dedim, testle takp yaptım hıkaç gun baktım yine koyulaşma yok, doktora gdıp konusayım nolcak bu boyke dedım gttım kan verdım.

Şimdikinde ise hiç kan vermedım
Bnde kndıme şaşırıyorum, yazlıkta olmamın kafa rahatlıgı var kesınlıkle

Bıde bn bu ay grçekten bebiş nasıl olsa olmaz eşim yanımda herzamn yok, git gel yapıyor dıye ilişkiye grdım, hemn wc gttım

Demem o ki gercekten inandım ne yapsak boş. Ne kadar yırtsak, ne kullansak boş
Takibi yapılan kürlerin illa faydası olanları vardır ama
Bn ne yaptıysam kımyasal oldu
Bu ay hiçbşy yapmadım

Ben geldim kızlar ateş ve gebelik testi ile geldim biliyorum gebelik testi çok ama çok erken yaptım gitti hastayım çünkü çok varsa ilaç kullanıyorum hemen bırakmak için yaptım ateş takibinden anlayan arkadaşlarım bu şekilde devam etmesi gerekiyor dimi ilk ölçümlere düşmemeli gerekiyor ateşin

Eklentiler

• IMG_1926.jpeg
    87,6 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_1927.png
    124,9 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…