2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Mervenur277 Mervenur277 canım sen ateş ölçümü yapıyordun dimi kacıncı günden sonra yükselmeye başladı ateşin benim bugün döngümün 20 . günü ateşim hala 36.50 lerle cıkıyor bu ayda mı tutmadı diye düşünmeden edemiyorum 😅

Mervenur277 Mervenur277 canım sen ateş ölçümü yapıyordun dimi kacıncı günden sonra yükselmeye başladı ateşin benim bugün döngümün 20 . günü ateşim hala 36.50 lerle cıkıyor bu ayda mı tutmadı diye düşünmeden edemiyorum 😅
Bu ay takip yapmadı kuzum ne ateş ne ovülasyon testi saldı hamile kaldı maşalllah 😍😍 ateş tablon varsa at bakalım canım

Eklentiler

• Screenshot_20230719-093633_My Calendar.jpg
    Screenshot_20230719-093633_My Calendar.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 48
Yok kuzum gayet güzel gidiyor şuan çatlamadan sonraki 6. Günün bazılarında 7. Gün yerleşme düşüşü yada aksine yukarı dogru bi yükselme olabiliyor tabi herkesde olmuyor inşallah tutunur bebişin 1 haftaya güzel haberi verirsin. Benimde çatladı bugün sonunda pes ediyordum az kalsın 😂😂

Yok kuzum gayet güzel gidiyor şuan çatlamadan sonraki 6. Günün bazılarında 7. Gün yerleşme düşüşü yada aksine yukarı dogru bi yükselme olabiliyor tabi herkesde olmuyor inşallah tutunur bebişin 1 haftaya güzel haberi verirsin. Benimde çatladı bugün sonunda pes ediyordum az kalsın 😂😂
inşallah meloşum senin yumurtada cok şükür çatlamış koçişin buna sevinemicek ama ne güzel gidiyordu tüh 🤣🤣

Kızlar sapık gibi etiketliyorum ama kusura bakmayın 😂 Artık durumu belli olmayanları haftalık etiketlerim. Sadece güncelleyecek bir durumu olanlar cevap verebilir kızlar.

Regli gelenler bana güncelleme yaparsa sevinirim. Ya da test yapan ve bebiş haberi alan varsa. 🥰 Bat tarihleri yaklaşanlar ne alemdeler birde. 🧐 Ne zaman test yapmayı planlıyorsunuz? Hadi herkesten güzel haber alalım🙏💕

@babytoys @tgdrnkzl @iremgns @sed2 @anne adayim @Merveeee57 @bebekcee @zernove @Kevssooo M melikebyhn12 @Sunshine597 @maaaavi M minikkalp63 @Sipser Safransari Safransari Papatyam000 Papatyam000 @Nurse9535 @destinesiaa @aynuray_ @brcn95 @Sunshine1 @Nightmare21 @simomays @ELIF7007 @uzumrv @minnoskedii @Soulfly07 @mdhzade @ebeanne22 @Numerus clauses @TOMURCUK_27 L A L L A L
Benim de bugün geldi canim :KK43:

Kızlar birşey sorucam yumurtalama takibi değilde mesela 1. 3 .5 .7. Falan diye arada 1 gün bırakarak beraberlik olsa gebelik şansını yakalayabilir miyiz acaba
Valla benim doktorum zaten bana 1 dolu 1 boş gidin 11. günden itibaren demişti. Zatene ilişkinin ertesi günü kanallarda hala sperm olacağı için hiç bir günü atlamamış gibi olursunuz demişti.

X