2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Valla konuşulmuştur kuzum şaka yapıyorum ya herkesin yazdığını kaçırıyorum bazen hızınıza yetişemiyorum
Ay ben de ben de. Gündüz sıkılıyorum sayfa yenileyip duruyorum pek bir şey konuşulmuyo. Akşam bi yemek bulaşık faslından sonra bakıyorum 10 sayfa birikmiş

Kızlar 4 ay önce doktora gidip ultasonla baktırdım smear verdim doktorum temiz herşeyin dedi. 2 ay sonra devlete gittim hormon için gerek yok 1 yıl dene zaten düzenli adet görüyorsan normaldir dedi yapmadı. Bu ay olmazsa 4 ay deniyor olacağı gün aşırı bazende her gün denedik yani öyle değerlendirememe yok.
Şimdi ben diyorum ki bu ay olmazsa özele gideyim vitaminlerme hormonlarıma baksın parayla. 1 yılı geçti deniyoruz derim. Rahim filminide sorayım ama erken mi ? Ben pek anlamıyorum ilaç isimleri yazıyorsunuz doktormu öneriyor sağlıklı yumurtalar için ben acaba bilinçsizmi ilerliyorum kaygılandım açıkçası. Ovulasyon yaptım 3 ay her ayda iki adet ortası pik ve çatlama gördüm 2 gün pik şeklinde. 2 buçuk yıl korundum vücudum alışıyorda olabilir ama yinede varsa doktora git şu tarz ilaç işte bunları kullan tutunmasına yardımcı şunu önersin dediğiniz varsa açığım.

Canım bende yeni başladım. O yüzden sorduğun sorulara cevabım yok. İnşallah en kısa zamanda hamile kalırız

Ne kadardır korunmuyorsun balım

Canım bende yeni başladım. O yüzden sorduğun sorulara cevabım yok. İnşallah en kısa zamanda hamile kalırız
Ben doktora gidip sorucam sorularımı bilgilendirirm canım. Vardır güzel zamanı. Doktor bana stres yapma sadece dedi. Kız nasıl yapmayalım stres her günümüz kaos

Canım şu 1 sene olayı her doktorun ağzına yapışmış. O 1 senenin devamı geldikçe geliyor kendi adıma konuşayım. Her şeyi zamaninda yapmaya çalıştık ama 2 buçuk yıl oldu hiç gebelik olmadı. Şuan yapmadığım bir tüp bebek kaldı. Özel- devlet farketmiyor iyi bir doktor varsa onun peşine düş. Mesela yaşadığım yerde üni hastanesinde özel muayene var prof. doktorların oldugu. En son bunlara gitmeye karar verdim. Çünkü özelde bakıyorum herşey para doktor 3-5 değere bakıp gerisine bakmıyor ama üni.hastanesinde tüm tahliller karşılanıyor ve detaylı bakıyorlar. Bahsettiğimiz takviyeleri kullanan arkadaşların doktorlarindan veren olmuş açıkçası biz de deneyecek bişey arıyoruz kendimize ama tabi içeriğini araştırıyoruz. Hsg için bence 1 yıl değil ama 6 ayını doldurabilirsin. Değerlendirmelerini zaten güzel yapıyormuşsn inşallah bunlarin hiçbirine gerek kalmadan gebe kalırsın

Cnm bnde ılk kımyasalımdan sonra 2. Kımyasalımda yumurtlamadan sonra doktor progstan 200lük ağızdan kullan demişti, 10 gun faln kullandım ama kımyasal oldu

3. Kımyasalımda yıne yumurtlamadan sonra kndım kullandım oda kımyasal oldu
Böyle olunca artık kullanmıcam bısey dedim ve şuan kullanmıyorum çok sukur tuttu

İnankı tutacagı varsa kullanmadanda tutuyor, düşecegı varsa düşüyor, bnce kullanma, gebelik oluşur, kanama olur vs. Ozamn kullandırtıyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…