2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım yumurta takibi mi yaptırdın orda mı çıktı?

Bıde normalde ovulasyon testi yaptığında piki falan görüyomuydun

Kuzum doğru doktoru bulmak çok önemli Ekim ayında bir doktor bana sende pco var çok zor olur senin çocuğun dedi 1 yıl dene olmazsa tedavi yapalım dedi ama öyle bi dedi ki mahvoldum sonra saldım kendimi olmuştu ı zamanlar
Doktor çok önemli
Her ay yumurtlama olmayabilir evet ama inositol çok önemli hiç bırakmadan kullanmalısın benim verim aldığım gynopol ve İnofolic combi oldu Ekim kasım ayında gynopol kullandım hamile kaldım , bu gebelikte de İnofolic combi kullandım yumurtlamaya oynadım sadece ve ikisinde de her gün ilişki oldu bazen sabah akşam bazen sadece gece yatmadan ama hic boş geçmedik.
Gönlüne uygun sana iyi gelen bir doktor bul çok önemli doktor ne kadar iyiyse o kadar az stres yapıyorsun

A Afratafrac merhaba cnm yumurtalama gününü değerlendiremedik biz sonraki 2 günü değerlendirebildik tutarsa artık bu ayda erken yumurtladım erken yumurtlayınca olğunlaşmadan çatlamama oluyo bi bilgin var mı

Canım adet oldum ben benim sat 16 bat 12 Temmuz günceller misin

Ya kızlar bir gebenin günlüğünde gördüm GynoSeed diye bir jel varmış ilişkiden önce vajinaya sıkıyormuşsun. Spermlerin dışarı çıkmasını önlüyormuş. Kullanan var mı, sizce saçma mı böyle şeyler?

Ben kullandım sonuç alamadım ama okuduğum kadarıyla sağlıksız spermide götürüyormuş yumurtalıklara o yüzden birdaha kullanmadım korktum

Evet ya kullananlar bizi bilgilendirse keşke ben de çok merak ediyorum. Geçen gün mfk canlı yayında yok öyle birşey, jel işe yaramaz dedi. Tam alacaktım vazgeçtim

Ben kullandım 1kutuyu bile bitiremedim eşimde bende hiç beğenmedik aksine daha çok geri akıyor sperm içimde hiç rahat etmiyordu

Bu arada çakşir kökü suyunuda burda kullanmak isteğenler varmış iki şişe aldık trendyoldan zehir gibi 1 şişeni zar zor bitirdik tabi hamile kalamadım ikinci şişeye geçmek istiyordum okudumki çok zararlıymış kara ciyere hemen açmadan çöpe atdım

Biz de kaç şişe bitirdik bilmiyorum ama fayda sağlamadı. Fayda sağlayanları çok okudum ama bize olmadı. Çakşır ve hayıt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…