2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de her ay yumurtlayamıyorum. Ama bende yumurtlayamadığım ayda pik olmuyor.Doktorlar kontrol de ettik hep öyle denk geldi. Senin daha farklı demekki bebişim. Gerçekten dediğin gibi olmuyorsa baktırmak ya da doktor değiştirmek lazım. Ben Ağustos ayında da kendimce deneyeceğim. Olmazsa Eylül ayında doktora gideceğim, Hsg de çekileceğim nasipse.

Pcos mu vardı sende canım
Yok bebısım yoktu pcos fln,ama dr yumurtlamayla ılgılı oldugunu soyledı,adetın 9. Gununde daha buyumus bırtane folıkul olmalıymıs yumurtlamaya gıdebılece folıkul yok dedı,pcos dıyemeyız ama pcos gorunumune yakın bır durum dedı.klomenle duzeltılebılır dedı

Allahım ya valla bu testlere güveniyoruz biz hep hata yapıyoruz aslında en azından sonunda fark edilmiş ya çok sevindim senin adına

Klomene başla hemen hamile kalırsın bence kuzum

Cnm senin doktorun işte, pardon sibel değil
Neydi adı ya

İzmir'de yaşıyorum bu mümkün değil o.zaman gece su içip yatayım sabah yapayimm uyanır uyanmaz
Kuzum gece şu icmeden yap ya gerçi bilmiyorum fark ettiğinde pek düşünmüyorum sanki ben yaptığımda varsa illaki çıkıyordu sabahtan akşam da yapsam aynı çizgi çıkıyordu

bence sen hamilesin içime öyle doğdu :)

İzmir'de yaşıyorum bu mümkün değil o.zaman gece su içip yatayım sabah yapayimm uyanır uyanmaz
Ben de izmir deyim. Gece uyunmuyor ki yahu nasıl aralıksız uyuyabiliyorsun bravo valla. 3-4 defa wc kalkıyorum çünkü yalaktan su içer gibi içiyorum içim yanıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…