2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet ya kullananlar bizi bilgilendirse keşke ben de çok merak ediyorum. Geçen gün mfk canlı yayında yok öyle birşey, jel işe yaramaz dedi. Tam alacaktım vazgeçtim
Burdan 3 yorum geldi 3ü de olumsuz iyiki de almamışım dedirtti. İşte insan her şeyden medet umuyor. Sağolun kızlar Niqu L A L

Kullandığın inofolic resmini atabilir misin canim adetin kaçıncı günü içtin? Yumurtlama zamanı bıraktın mi

Biz de kaç şişe bitirdik bilmiyorum ama fayda sağlamadı. Fayda sağlayanları çok okudum ama bize olmadı. Çakşır ve hayıt
Ya ben de adını hatırlamıyorum ama ikisinden biriydi. Bi kadın yazmıştı, eşine içirmiş hastanelik olmuştu degerlerini bozmuş diye. Sayfa sahibi de kafanıza göre böyle şeyler kullanmayın demişti

Kullandığın inofolic resmini atabilir misin canim adetin kaçıncı günü içtin? Yumurtlama zamanı bıraktın mi
mavi kutulu olan İnofolic combi canım yanımda yok suan internetten çıkar direkt
Ben adetin 10. Günü mü ne doktora gittim yumurtan hiç büyümemiş hemen İnofolic iç demişti mayıs ayında o gün başladım 17. Günü yumurtladım bilsem en baştan içerdim hiç farketmez direkt başlayın kullanın bence

Dediğin kutudan iki çeşit var hap kahverengi ve mavi olan seklinde.
Ben de adetken başlayıp yumurtlama olunca bırakılır diye okumustum sanki. Sen mi boyle söylemiştin canim melisaa93 ?

Bunu kaç gün kullanıyorsun canım

Dediğin kutudan iki çeşit var hap kahverengi ve mavi olan seklinde.
Ben de adetken başlayıp yumurtlama olunca bırakılır diye okumustum sanki. Sen mi boyle söylemiştin canim melisaa93 ?
Buydu bendeki canım inositol kurallı bisey değilmiş doktor başlayabilirsin her zaman demişti

Eklentiler

• 83CF1815-3E94-4FC4-94DA-7BC10ED58ABA.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 32
Bunu canım dediğin

Eklentiler

• IMG_1814.png
    142,9 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…