2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu arada kuzular tıpta ıkı kere ıkı dort degıl sıze bunu soyleyım burda okuduklarım netten arastırmalarım lh pıkde olsa adet gunu gunune omur bıyu duzenlıde olsa yumurtlama olmadanda olabılıyomus bunlar görmüş olduk.dr takıbı olmadan okunulan seyler yanlıs cıkabılıyor.33 sene hıc ortada olmayan bısey yanı pcos gorunumune yakın overler demıs dr raporuna.yumurtlamıyormusum her ay şaka gıbı gercekten.çöp oldu ovulasyon testı fln .yanı dıyecegım o kı 3-5 ay olmuyosa emın olun bı sorun vardır ıyı bır dr bulun kendınıze,oylesıne dr lar anlamıyor bıseyden.ıcımde bı rahat bı rahat rahatladm resmen ya en azından nedenını ogrendım
Ben de her ay yumurtlayamıyorum. Ama bende yumurtlayamadığım ayda pik olmuyor.Doktorlar kontrol de ettik hep öyle denk geldi. Senin daha farklı demekki bebişim. Gerçekten dediğin gibi olmuyorsa baktırmak ya da doktor değiştirmek lazım. Ben Ağustos ayında da kendimce deneyeceğim. Olmazsa Eylül ayında doktora gideceğim, Hsg de çekileceğim nasipse.

Pcos mu vardı sende canım
Yok bebısım yoktu pcos fln,ama dr yumurtlamayla ılgılı oldugunu soyledı,adetın 9. Gununde daha buyumus bırtane folıkul olmalıymıs yumurtlamaya gıdebılece folıkul yok dedı,pcos dıyemeyız ama pcos gorunumune yakın bır durum dedı.klomenle duzeltılebılır dedı

Yok bebısım yoktu pcos fln,ama dr yumurtlamayla ılgılı oldugunu soyledı,adetın 9. Gununde daha buyumus bırtane folıkul olmalıymıs yumurtlamaya gıdebılece folıkul yok dedı,pcos dıyemeyız ama pcos gorunumune yakın bır durum dedı.klomenle duzeltılebılır dedı
Allahım ya valla bu testlere güveniyoruz biz hep hata yapıyoruz aslında en azından sonunda fark edilmiş ya çok sevindim senin adına

Klomene başla hemen hamile kalırsın bence kuzum

Sibeli tanımıyorum yenimi acaba.Benimki güleryüzlü ama nasıl deyim tam istediğim gibi diğil..ama güzel ultrasonda bakıyor dün kan verdim onlara bakıcak cuma.Sanki çok zaman ayırmıyor ordakı doktorlar.Ama Tekirdağda bir doktor var çok iyi ya..nasip olursa sonra onun yanına gidicem
Cnm senin doktorun işte, pardon sibel değil
Neydi adı ya 🙄

İzmir'de yaşıyorum bu mümkün değil 😁😁😁😁🤗 o.zaman gece su içip yatayım sabah yapayimm uyanır uyanmaz
Kuzum gece şu icmeden yap ya gerçi bilmiyorum fark ettiğinde pek düşünmüyorum sanki ben yaptığımda varsa illaki çıkıyordu sabahtan akşam da yapsam aynı çizgi çıkıyordu

Tamam bebeğim. Valla hamişlerin isimlerini aklımda tutamıyorum artık 😂 ilk sayfadan bakabilirim bebeğim.

İnşallah Ağustos ayında da bizler vereceğiz güzel haberi. Olmazsa da önümüzde ki aylara bakacağız başka topikte. Sonuç olarak dünyanın sonu değil. 💕
bence sen hamilesin içime öyle doğdu :)

İzmir'de yaşıyorum bu mümkün değil 😁😁😁😁🤗 o.zaman gece su içip yatayım sabah yapayimm uyanır uyanmaz
Ben de izmir deyim. Gece uyunmuyor ki yahu nasıl aralıksız uyuyabiliyorsun bravo valla. 3-4 defa wc kalkıyorum çünkü yalaktan su içer gibi içiyorum içim yanıyo 😂

X