2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin Allah canım.Darısı sana canım tez bir zamanda

Cnm walla şak dıye kisti gösterince moralman çöktüm
İnternttende ararstrdım, çoğu yüzde 90 kayboluyomuş 14. Haftaya kdr
İnşallh bnımkıde kaybolur
Mutluluğum yarım kaldı dün
Prensip olarak mutlulugunun yarida kalmamasina özen göster bence. Cunku bu gunler bir daha gelmeyecek. Tadını çıkar. Cunku cok bekledin. olumlu düşün hem sevinclerin bölünmesin hem de iyi düşünunce iyi seyler oluyor inaniyorum

Kızlar hamile olmadığına kesin emin olanlar ve Ağustos ayında kür yapmak isteyenler alışverişini şimdiden yapsın, sonra geç kalmayın.

Ben adetin ilk gününden itibaren çakşır kökü suyu kullanacağım eşime de kullandıracağım. Ayrıca reglin ilk gününden itibaren bal tarçın çörek otu kürünü deneyeceğim yumurtlamaya kadar. İnternette tarifi varmış.

Ben adetin 2. Günü başladım canım 10 gün kadar kullanın diyorlar ama ben 5 gün kullanabildim sadece yine de etkisi oldu ilk hamileligimde de bunu yemiştim o zaman sadece 3 gün yemistim yine işe yaramisti ama kişiden kişiye değişir sen tam kullan M Meryem2110

ateş takibi normal mi bundan sonra nasıl olması gerekiyor kuzularım ?

Eklentiler

• IMG_1903.png
    120,5 KB · Görüntüleme: 35
Mervecimmmm o kadar sevindimki sana anlatamam hayırlı olsun canım benim değerin 80 olunca başla iğneye ben o civardayken başladım hemen
Çok teşekkür ederim çiçeğim cuma doktorum tekrar çağırdı sanırım yükselişe göre progestan ve iğneye başlatacak şu an coraspin ile devam ediyorum aşkım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…