2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay çok şükür canım sevindim senin adına bana devletteki dr um yine dinletmedi kalp atışını 4 hafta sonra gel 2li tarama yapalım dedi
Çok şükür.Bende istemiyordum dinletmeyi zaten hiç uzun çekmedi hemen kapatdı çok küçük sorun olmasın diye..doktor açmasaydı ben diyecektim açmasın..benim tarama aşamasına hala çok var ya

Cnm bzım sat ve döllenme aynıydı
Bn bugun kese gördüm
Sen gttınmı doktora?
Gittim canım çok şükür gördük rahimde kese dedi doktor.Kalp atışı için haftaya tekrar gidicem.Burada yolk kesesini hep okuduğum için bilmesemde sordum doktora yolk kesesi var mı diye oda var ama çok yakınkaştırınca görüyorum henüz erken falan dedi.Kötü birşey demedi.Senin nasıl geçti Kalp atışı falan duyuldu mu?

Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip hangi kürü kullanmıştınız

Yok cnm kalp atışı için 2 hafta sonra grl dedi
6 cm yumurtalık kistin var dedi
Moral bozuklugundan yolk keseyi bile soramadım

Gunaydin kizlaar.. Tikabasa tebrikler kuzucum cok sukur keseyi görmüşsün. Kiste cok takilma bence. Cogu kiste tedavi olarak gebelik oneriyorlar zaten. Moral bozma kendiginden geriler gecer. Bir sonraki kontrolde alırsın guzel haberi. Niqu cok sevindim canim sen de görmüşsün keseyi cok şükür. Insallah böyle saglikla devam eder

A Afratafrac canim sana bisey sorcam sen yumurtlama akıntısindan anliyordun ne zaman yumurtalayacagini. Akıntıdan sonra genelde ne kadar sonra görüyorsun yumurtladigini. Benim adet dönemi bitti dun de boyle yumurta aki gibi bir akıntı oldu ama normalde beyaza dönerdi artik döngünün 2. Haftasinda. Hala kahverengi gibi değişik bir renkte. Ilk defa boyle oldu.Bir sorun mu var acaba diye de dusunmekten alamiyorum kendimi

Eki Görüntüle 3273741 kızlar adete 2 gün kala test yaptım çıkmadı artimed testi bu okadar dedim eşime ondan alma diye almış yaptım cikmadi
İlk defa bu testin hiç bişi çıkartmadığını görüyor olabilirim. Bekle bakalım Bat'ını bebişim. Nasip kısmet bu işler. Bizim için en hayırlısı neyse o vakitte olsun hep böyle dua ediyorum. Belki de senin bebiş de Koç değil de Boğa burcu olmak istiyodur

Cok sagol canim belkide Aynen kuzum yani güneşte gözle çok hafif gorunsede ben onun o testle alakalı olduğunu düşünüyorum

Yumurtlama akıntısı bazen kahve rengi de olabiliyormuş okumuştum. Ancak yumurtlama akıntısı da kişiye özel kuzum. Mesela kışın yumurtlama akıntım gelmeye başladıktan 4 gün sonra pik oldu 5. gün çatladı. Ama kimisi diyor ki yumurtlama akıntım geldi yarın çatlar. Dediğim gibi kişiden kişiye göre farklı bebişim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…